wyswietlanie menu podkategorii tylko na stronie produktow

~uchacz

No avatar

2006-06-19 01:15

Witam,
W koncu wynalazlem jakis stary post, gdzie napisane jest, ze aby moc to zrobic, trzeba wyciac

 <div id="content">
$sCategoriesMenu
      
<div id="main">

z page.tpl i wkleic do products_list.tpl i products_more. Wydaje mi sie, ze rowniez do orders_... , ale to inna historia :] natomiast nie bylo nic opisane jak wyciac podkategorie z podstron(kategorii) dodanych samodzielnie. tak czy inaczej, potrzebuje jakis wytycznych jak to uczynic, bo siwych wlosow mi wciaz przybywa :)
Pozdrawiam

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2006-06-19 07:27

uchacz - prosilbym o opisanie bardziej problemu gdyz nie do konca wiem co chcesz wykonac.

~uchacz

No avatar

2006-06-19 08:02

rzeczywiscie, jak to teraz czytam, nie wydaje sie zbytnio zrozumiale ;>
pokaze wszystko na przykladzie:
mamy kategorie: produkty,koszyk,costamy,kontakt. na kazdej z nich wyswietla sie po lewej menu podkategorii, a ja chcialbym zeby wyswietlalo sie tylko na produktach i koszyku.
Pozdrawiam

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2006-06-19 15:40

uchacz - od wyswietlania menu jest zmienna $sCategoriesMenu. edytuj plik index.php i zrob if'a zaraz przed wyswietlaniem danych finalnych echo (przedostatnia linia). przed tym zrob np:

if( $p == 'productsList' || $p =='ordersBasket' ){
  
$sCategoriesMenu listCategories'categories_menu.tpl'1true, Array( $iCategory ) );
}
else{
  
$sCategoriesMenu null;
}

~uchacz

No avatar

2006-06-21 21:00

zadzialało!!! wielkie dzieki! dodalem jeszcze do IFa kontakt i zarechotalem doniośle :D
Pozdrawiam

Do góry
o nas | kontakt