Instalka Plugin Managera - 9pkt.

~cezarylee

No avatar

2006-06-14 14:12

Więc, tak. Instaluje Plugin Manager i stanąłem na 9pkt (ostatni) Nie wiem czy działa, bo bez tego chyba nie ruszy.

Then look a couple of lines down from there, for a line containing just "</div>",and immediately below this line paste the following 3 lines
CODE
<div id="configuration" class="menu" onmouseover="menuMouseover( event );">
<a class="menuItem" href="?p=pluginsEdit"><span class="menuItemText">$lang[plugins]</span></a>
</div>

Teraz pytanie GDZIE DOKŁADNIE MAM TO WKLEIĆ??????

Wiem że do linii, któa zawiera tylko </div>, ale ja nie mam żadnej takiej linii!!!! Niech ktoś mi powie gdzie dokłądnie.

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2006-06-14 15:57

cezarylee - ten kod przypomina mi kod templates/admin/page.tpl. tam tego pozukaj

~cezarylee

No avatar

2006-06-14 17:47

tak wiem, że tam, ale dokładnie w którą linijkę:
"Then look a couple of lines down from there, for a line containing just "</div>",and immediately below this line paste the following 3 lines "
Koleś napisał gdzie...za [/div], tylko problem w tym, że tam jest ich pełno!!!! Za który dokładnie????

P.S.
Teraz sklep mi nie działa w ogóle!!!! Biały ekran!!! Ani panel admina.

Nie wiem czy to tylko przez to, czy przez coś innego?

Chłopaki napiszcie co i jak, bo ja nie mam pomysłu.
gg:5231270

~aquarius01

No avatar

2006-06-21 13:18

Napisał wyrażnie i dokladnie, czego dowodem jest choćny to, że u mnie Plugin Manager się zainstalował i działa idealnie. W punkcie 8 musiałeś dopisać jub zmienić coś w konkretnej liniii. Punkt 9 odnosi się wlaśnie do zmian w punkcie 8 i jak sugeruje "Spójrz kilka liniii w dół od tego miejwsca i znajdź linię zaiwerającą samo "div" i zaraz po tym wpisie wklej przedstawiomne trzy linie kodu" - zrób dokładnie jak napisano i będzie działać :)

Zbyszek

Do góry
o nas | kontakt