bandedCourier i wagi

~strix

No avatar

2006-06-08 09:50

Witam,
produkty do sklepu wprowadzam jako plik tekstowy z exela, i wszystko gra.
Chciałbym zrobić taki bajer - mam zainstalowany plugin bandedCouriers.
W tej chwili mam już dodatkowe pole w pliku products.php z wagą.
Teraz muszę przy zamówieniu wydobyć poszczególną wagę pomnożyć przez ilość sztuk i zmienić kryteria w bandedCurier - w tej chwili tam jest ilość... To trochę na skróty - ponieważ nie muszę mieć możliwości wpisywania tej wagi z poziomu admin...
Teraz pytanie: jak się do tego zabrać? W jakich plikach powinienem pogrzebać...

Maciek

wewior (OpenSolution)

Avatar: wewior

2006-06-08 10:09

zapraszam do dokumentacji http://opensolution.org/Quick.Cart/docs/

~strix

No avatar

2006-06-08 13:01

dzięki - treewood przynajmniej proponuje płatną pomoc.
Zanim zadałem pytanie, już tam byłem. Niestety pewne pojęcia są dla mnie czarną magią. Popróbuję po omacku.

Maciek

~strix

No avatar

2006-06-08 14:06

A ile by takie coś kosztowało?

Maciek

wewior (OpenSolution)

Avatar: wewior

2006-06-08 15:29

wtyczka bandedCouriers jest darmowa wtyczka nie naszego autorstwa, dokumentacja powinna pomoc ale skoro juz ja przegladales i nie umiesz sobie poradzic lub nie znasz sie na php oznacza to ze chcesz gotowe rozwiazanie a nie pomoc, a jesli jednak pomoc to musisz pisac dokladnie czego potrzebujesz a nie pytanie "jak się do tego zabrać? W jakich plikach powinienem pogrzebać..." bo to znaczy ze nie zrobiles jeszcze nic
jesli chcesz dostosowania tej wtyczki pod twoje potrzeby napisz do nas http://opensolution.org/?p=contact i opisz dokladnie co chcesz zmienic, podaj tez namiary na wersje dev sklepu w ktorych chcesz aby to sie znalazlo

~strix

No avatar

2006-06-08 15:52

Aktualnie próbuję spowodować, aby wagę pobraną z pliku db_products dopisywało mi przy zamówieniu orders_products.
Dodałem zmienne przy addOrderProduct i saveOrderProducts w pliku core/orders.php...
Wiedzy owszem mi brakuje, a przedewszystkim informacji - jakie zmienne skąd się biorą i gdzie są dodawane...Ciężko, wstecz, czytając pliki zrozumieć mechanizm działania.

Maciek

Do góry
o nas | kontakt