nowe forum?

~12345

No avatar

2006-05-10 03:26

witam, jest jakas szansa na bardziej cywilizowane forum z mozliwoscia PM/PW do userów, z pokazywaniem napisanych postów etc.? Bo rozumiem ze to fajne autorskie forum w wersji alfa, ale jak sie uzywa normalnie czegos hm... nieco bardziej zaawansowanego to te po prostu drazni.

~znacznik

No avatar

2006-05-10 08:53

12345 - sądząc po godzinie postu to chyba spać nie możesz...
A tak na powaznie to wszystko mozna zrobic.
Mozna dodać 20 baz SQL, 1000 dodatkowych funkcji , ale to juz nie bedzie Quick
(czytaj szybki i prosty w załozeniu) cms, cart czy forum.

znacznik

~12345

No avatar

2006-05-10 12:31

znacznik - bawilem sie css w QC. Czasami pracuje lepiej w nocy jak nikt d.. nie zawraca.
Moja wypowiedz dotyczyla forum i 3 funkcji ktore sa niezbedne na duzych i aktywnych forach. I jeszcze jedno: "Quick" nie musi znaczyc zacofany technicznie i prymitywny. Quick moze oznaczac łatwość instalacji i obsługi z połączeniem duzych mozliwosci.

sklep2.yoyo.pl o ile ten walony hosting dziala.

wewior (OpenSolution)

Avatar: wewior

2006-05-10 12:40

12345 << jest sporo innych mechanizmow forum, tutaj przyjete zostaly takie funkcjonalnosci i zdecydowanej wiekszosci osob to wystarcza, jesli ktos chce miec jak to nazwales "bardziej cywilizowane forum" to przeciez jest mozliwosc dobienia takich funkcjonalnosci, ale po co wrzucac je do standardu, z doswiadczenia wiem ze ludzie wlasnie ta ceche uznaja za wazna ze cos nie jest przepelnione funkcjonalnosciami z ktorych korzysta znikomy procent a tylko zabieraja zasoby

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2006-05-10 12:51

12345 - mnie ciagle zastanawia to Twoje malkontenckie podejscie do sprawy. na hotscripts.com, freshmeat.net masz setki forow dyskusyjnych, narzedzi CMS i sklepow internetowych. sam przegladnalem z moze 10% tego i wiele z nich naprawde jest wartych uwagi. to narzedzie jest jakie jest i odpowiada naszym potrzebom. nie prowadzimy monopolu wiec wybor masz makrabryczny.

ilez razy moge powtarzac Ci, ze jesli dany skrypt Ci nie odpowiada i musze usuwac Twoje posty z tematow, ktore nie dosc, ze sa nie na temat to na dodatek sa typowym ''marudzeniem''. dziekujemy za to, ze masz jakies uwagi (staraj sie nie pisac o nich 20 razy), aktywnie dzialasz na forum i prosze o zmiane podejscia na forum lub skorzystanie z innego skryptu...

~12345

No avatar

2006-05-10 17:55

Raczej skorzystam z innego skryptu, po parutygodniowym okresie testów QC nadal brakuje mi wielu elementow, których dodanie , przy przecietnej wiedzy o PHP bedzie trudne z uwagi na taki a nie inny format silnika sklepu. Dodam iz nie zamierzam prowadzic hurtowni czy olbrzymiego sklepu tylko maly do 1500 produktów. Sklep jest bardzo fajny , ma naprawde duzy potencjal rozwojowy jednak jest zwyczajnie niedopasowany do realiów polskiego e-commerce. Moze oscommerce mnie za bardzo rozpiescil i szukalem czegos o mozliwosciach oscpro za to z systemem łatwo edytowalnych templatek css + flatfile.
Co do marudzenia i usuwania postów:
@treedood - zablokowales 2 wątki które pokazywały jak w prosty sposób uzykac efekty, za które normalnie trzeba zapłacic. Rozumiem ochrone interesów. Dziekuje za dotychczasową pomoc i mam nadzieje ze Wasz projekt (projekty) bedą nadal sie rozwijały.
Pozdrawiam.

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2006-05-10 18:12

12345 - blokuje kazdy watek, ktory porusza jakis problem i uzyskana odpowiedz na ten problem jest rozwiazaniem wraz z potwierdzeniem w stylu "tak, dziala, dzieki za odpowiedz". nie lubie offtopic'ow. forum to prowadze od poczatku i zauwazylem, ze bardzo wiele osob lubi sobie zalozyc temat i po uzyskaniu odpowiedzi zapytac w tym samym temacie o cos innego. temat staje sie wtedy nie czytelny. lepiej zalozyc osobny temat by wszystko bylo ladnie usystematyzowane a inne osoby latwiej mogly znalezc odpowiedz na swoje pytania. w tym przypadku zle zrozumiales intencje mojego blokowania tematu.

Do góry
o nas | kontakt