Import

~dhapollo

No avatar

2006-05-07 01:54

1) Posiadam wtyczke import export produktów w teorii zaspokaja mie potrzeby, niestety jest jedno ale, denerwuje mnie renczne dodawanie kategori do produktów.

Jak zrobić żeby w czasia importu danych z csv były pobierane równiez kategorie a nie cena i opis???

2) Serwer na którym mam na razie sklep nie obsługuje mail czy da sie to jakoś ominąc np. podmieniając kod??

dhapollo

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2006-05-07 07:33

dhapollo -
ad.1 - mozesz sprobowac wpisac w jednej kolumnie wszystkie id kategorii oddzielajace je np. dwukropkiem ":". przy imporcie podzielic ta kolumne na tablice i dodac do pliku "db/products_categories.php"
ad.2 - zobacz sobie dokumentacje dzial tips & tricks:
http://opensolution.org/Quick.Cart/docs/

~dhapollo

No avatar

2006-05-07 10:42

ad1. niestety nic z tego nie rozumiem. np w pliku csw w jednej kolumnie i odzielam to ; do tego miejsca rozumiem ale dalej sie pogubiłem jak podzielić kolumne na tablice w czasie importu prosze pomozcie mi :)

dhapollo

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2006-05-07 13:25

dhapollo - jesli nie rozumiesz to lepiej jakbysmy my to wykonali. e-mail nasz masz

~dhapollo

No avatar

2006-05-07 20:54

bardzo chętnie dhapollo@tlen.pl bardzo bym prosił o przesłanie opisu

dhapollo

~dhapollo

No avatar

2006-05-13 22:39

dowiedziałem sie troszke o tablicach ale czy jest możliwość skożystania z waszych podpowiedzi i pomocy a może któryś z użytkowników ma ten problem rozwiązany i moze mi pomóc!!!!!

dhapollo

Do góry
o nas | kontakt