Menu po lewej i po prawej stronie content??

~12345

No avatar

2006-05-05 13:16

Witam, zastanawiam sie jak zrobic nowego DIVa takiego jak ten z categories_menu tylko po prawej stronie. Nie chodzi mi o to by przeniesc stare menu bo to wiem jak zrobic tylko jak ladnie zrobic drugiego DIVa w tym parsowanym formacie tpl ;/. W skrócie ma wygladac to tak:
od lewej do prawej : menu | content | nowy div
- menu z categories menu czyli tak jak jest w standarcie
- content czyli tu trafiaja linki z navi i chce nowego diva z prawej strony kosztem content.
- nowy div w tpl
Dopisac do CSS umiem, a do silniczka juz QC tpl juz nie. Jakis help? :)

test.

Amrod

No avatar

2006-05-05 14:02

Spróbuj dodać tego div'a tuz za div'em "menu", nadać mu jakieś ID i w stylach zrobic dla tego ID float:right, wymaga poeksperymentowania

amrod.org

~savan

No avatar

2006-05-05 17:11

mysle, ze moje pytanie pomoze rozwiazac Twoja propozycje.
zobacz link:

~12345

No avatar

2006-05-05 17:32

@savan thx :) bawie się tym.
@ Amrod
W moim przypadku napotkalem problem przy zwęzeniu content ponizej 500px , po prostu nie miesci sie cart z ceną a jego chcialbym zostawic w obecnej wielkosci.
Obecnie szukam rozwiązania dla :
- nowe menu po prawej stronie widoczne TYLKO ze stronami statycznymi content, wywoływanymi z #navi. Dzieki temu po wyborze produktu wszystko powinno sie miescic w 500px. Nie wiem jak to zrobic na razie.

Fidel

No avatar

2009-11-15 21:44

Udało mi się umieścić menu po prawej stronie. Ale jak zrobić by wyglądało ono dokładnie jak to po lewej. Tzn mialo nazwę np Produkty - w ramce , a poniżej podstrony.
W tej chwili brakuje mi tego obramownia i akapitów po prawej.
Dzx

Fidel

No avatar

2009-11-15 23:36

Dokładam zdjęcie na którym lepiej widać o co mi chodzi.
Chciałbym uzyskać menu po prawej takie jak po lewej.


Drugie pytanie: jak zlikwidować tlo pod menu po lewej stronie ( widoczne na zdjęciu z cyfrą 2 )? Zdaje się że zrobiło mi się to gdy powiększałem szerokość sklepu.

Fidel

No avatar

2009-11-15 23:36

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/43e7a5d34faed370.html

Do góry
o nas | kontakt