Biała strona

fant

No avatar

2006-03-17 20:42

Po wyjściu z podglądu zdjęcia produktu i kliknięciu na kategorię wyskakuje biała strona i cały skrypt siada.
Ostatnio zainstalowałem plugin manager 2.0, według mnie poprawnie ( mam QC 1.2).
Sytuacja dzieje się tylko przy podglądzie zdjęć.

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2006-03-17 21:26

fant - sprawdz wersje PHP, sprawdz czy nie ma jakichs limitow np. save_mode czy ograniczenie pamieci dla skryptow, sprawdz czy serwer dziala non-stop sprawnie, czy lacze masz sprawne ... nic wiecej nie przychodzi mi do glowy

FairFaX

No avatar

2006-03-18 14:12

fant - mialem podobny przypadek ostatnio... sklep wysiadl mi na 2 dni i niewiedzialem co sie stalo, a moj klient wydzieral sie na mnie ze cos spieprzylem.
poprostu podczas aktualizacji... zostalo zerwane polaczenie ftp z serwerem.
po odpaleniu pojawiala sie biala strona... zarowno w sklepie, jak i pane administracyjny.
a wiecie co sie stalo?
poprostu cos sie popieprzylo i zmienilo mi nazwy pluginow(duze litery na male) podczas kopiowania plikow.
mimo, ze wgrywalem na serwer kopie zapasowe sklepu nic to niepomagalo... ale doszedlem w koncu do tego, tylko zastanawial mnie fakt, ze sklep niewyzucal zadnych bledow.
tak wiec najlepiej sprawdz sobie dokladnie nazwy plikow.

FairFaX

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2006-03-18 15:12

FairFaX - od bledow jest pierwsza linia w config/general.php. wlacz sobie raportowanie bledow do znajdziesz informacje o problemach

Do góry
o nas | kontakt