Jak zamienić formularz dla menu produkty na formularz dla kategorii głównej

Amaria

No avatar

2006-03-09 17:04

Chciałabym zastąpic formularz, który otwiera się przy dodawaniu produktów formularzem takim jak przy dodawaniu kategorii.
Chciałabym zastąpić menu lewe pionowe, które "wyświetla" produkty, funcjonalnością menu górnego poziomego, które wyświetla treść ( albo przynajmniej je zamienić miejscami). Jak to zrobić?

Amaria

wewior (OpenSolution)

Avatar: wewior

2006-03-09 17:59

spore zmiany i nie do konca chyba rozumiem o co chodzi
to nadal ma byc sklep? bo posiadamy takze rozwiazanie qcms, do zarzadzania tresciami

Amaria

No avatar

2006-03-09 19:13

Nie, to nie ma być sklep. Jest mi potrzebny cms, ale posiadający wszystkie funkcje Qcart. Sklep będzie dalszym ciągiem mojego serwisu, w pierwszej kolejności chcę rozwijać serwis informacyjny. Odpowiada mi Qcart. Jest prosty i łatwy w obsłudze. Gdyby jeszcze formularz dodawania kategorii zajął miejsce (lub był opcjonalny) formularza "dodaj produkt", byłabym przeszczęśliwa.

Qcms oglądałam, ale możliwości formatowania tekstu są znacznie uboższe niż w Qcart, no i np w qcms po wpisaniu treści w formularzu i sformatowaniu jej w moim komputerze pojawia się zapis w html. Zależy mi na takim rozwiązaniu jak w Qcart, gdzie mogę albo mieć czysty wpis, albo podgląd html.

Próbowalam to zrobić sama w następujący sposób:
W templates/admin/ w miejsce "productlist" wklejałam "categorieslist" a w miejsce "productform" wklejałam "categoriesform". Niestety nie działało.

Kolejny link prowadzi do wersji sklepu, którą metodą prób i błędów modyfikuję. Właśnie ten serwis chcę rowijać w formie podwójnej serwis o sztuce i może sklep (jako dodatek) w przyszłości.
Będę wdzięczna za podpowiedzi.

Ama

Do góry
o nas | kontakt