Dwa najnowsze produkty na stronie glownej serwisu.

grzesiek

No avatar

2006-02-21 21:28

Witam
Posiadam zainstalowany sklep quick.cart. Jest on dostepny na mojej stronie w dziale oferta.
Czy jest mozliwosc umieszczenia np. 2 ostatnio dodanych produktów na innej podstronie serwisu (w moim przypadku na stronie glownej)?
Prosze o odpowiedz.

grzesiek

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2006-02-21 22:57

grzesiek - mysle, ze mozesz zrobic tak, ze dodasz kategorie "nowości", potem te najnowsze produkty dodasz do tej kategorii a pozniej wybierzesz w konfiguracji jako strona startowac productsList, nastepnie edytujesz plik index.php i wpiszesz na poczatku

<?php
if( !isset( $p ) || $p == '' ){
  
$p  $config['start_page'];
  
$iCategory 2// wpisz tutaj id kategorii "nowości"
}
?>



w ten sposob bedzie sie ladowala lista produktow z kategorii "nowości"

grzesiek

No avatar

2006-02-22 00:04

Treewood dzieki za rade, sprawdzilem i na stronie glownej sklepu laduja sie produkty z kategorii nowosci, jednak mi bardziej chodzilo o strone glowna calej strony. zaprezentuje Ci tutaj schemat:


         moj_serwis 
 
------------------------------
 |        |         |         |
home    sklep     o mnie    kontakt



Home - strona startowa, tu sa newsy, dane teleadresowa, wstep
Sklep - tu jestwmontowany sklep pomiedzy design mojej strony
O mnie - wiadomo...
Kontakt - rowniez...

Przyjmijmy że nowości beda w kategorii Nowości.
No i teraz ze wzgledu na ograniczona ilosc miejsca na stronie glownej chcialbym wyswietlic tylko mala tabelke z z 2 produktami:
pierwsze dodane zdjecie, ok 100 znakow opisu i cene.
Czy da sie cos takiego zrobic? Moze ktos napisal jakis prosty skrypt do takiej operacji.
Proszę o pomoc.

grzesiek

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2006-02-22 06:27

grzesiek - to juz troche kombinacji niestety. Mozesz skorzystac z wtyczki darmowej lastProduct i przerobic ja. Mozemy sie tez dogadac i wykonac dla Ciebie taka przerobke. Jesli jestes zainteresowany, skontaktuj sie z nami ze strony glownej z dzialu kontakt

grzesiek

No avatar

2006-02-22 17:57

a czy lastProduct dziala pod najnowsza wersja QuickCart?
bo po zainstalowaniu zwraca null.. :/

grzesiek

Do góry
o nas | kontakt