Pliki z serwera

Ryś1209

Avatar: Ryś1209

2021-07-31 08:21

Witam,
w instrukcji zaleca się zmianę pliku admina z końcówką php, ale nie wiem gdzie go odszukać, bowiem nie wyświetla się w plikach serwera, podobnie jak pliki umożliwiające zmianę szerokości pola strony.
Poza tym strona w przeglądarkach wyświetla się jako niebezpieczna. Proszę o pomoc, bowiem nie jestem webmasterem, stronę wykreowałem amatorsko na swoje skromne potrzeby.

» Quick.Cms v5.x

Ryś1209

MinisterstwoReklamy.pl

Avatar: MinisterstwoReklamy.pl

2021-08-02 08:24

Cześć,
Wygląda na to, że jesteś dopiero na samym początku tworzenia swojej strony. Dlaczego więc zacząłeś pracę ze skryptem w wersji v5.x.
W folderze htdocs edytuj plik database/config/general.php i poszukaj zmiennej $config['admin_file'], a następnie zmień wartość "admin.php" na nową nazwę pliku.
Zmianę szerokości pola strony uzyskasz poprzez nadpisanie odpowiedniej linii kodu w templates/default/style.css.
Wyświetlenie strony jako niebezpieczna, wynika z niewykupionego certyfikatu bezpieczeństwa dla Twojej domeny.

W razie problemów, zapraszamy do współpracy. Dane kontaktowe w stopce.

Ministerstworeklamy.pl tel: +48 791 493 287 e-mail: biuro@MinisterstwoReklamy.pl

Ryś1209

Avatar: Ryś1209

2021-08-02 19:05

Dziekuję, wszystko zrozumiałe, lecz problem w tym, że nigdzie nie mogę znależć tych plików. Dostępne mam tylko pliki demo oraz te , które sam ściagnąłem z kompa ( zdjecia). Pod żadnym menu nie ma tych plików. Czy Ministerstwo ma na to jakiś pomysł ?

Ryś1209

Do góry
o nas | kontakt