Potrzebny tutorial Quick.Cms albo Quick.Cart? Zaproponuj temat.

Makaron

Avatar: Makaron

2021-03-19 10:42

Cześć,

W związku z tym, że zamknąłem już jakiś czas temu mój lukratywny biznes, jakim była agencja Mak-Web.pl i skupiłem się na rozwijaniu mojego drugiego biznesu, jakim jest agencja MinisterstwoReklamy.pl zaszła potrzeba wyczyścić trochę internet ze śmieci i uruchomiłem serwis/blog https://marcinmorcinek.pl/ na który przekieruje dawna domena mak-web.pl.

To tyle tytułem wstępu, a teraz do konkretów. Na blogu pojawił się pierwszy tutorial do Quick.Cart - instalacja śledzenia ecommerce Google Analytics pod adresem: https://marcinmorcinek.pl/coding/sledzenie-e-commerce-google-analytics-w-skrypcie-quick-cart-tutorial-wraz-z-kodem-krok-po-kroku/

Nie śledziłem tego forum od jakiegoś czasu, więc nie będę ukrywał, że nie znam potrzeb użytkowników systemów Quick.Cart i Quick.Cms stąd prośba do Was: jeżeli są jakieś tematy, które mógłbym omówić na blogu, albo modyfikacje, które mógłbym opisać to proszę o propozycje. Oczywiście nie opiszę funkcji, które znajdują się w skryptach płatnych, a ktoś chciałby je dodać do wersji darmowych. Bardziej myślę tutaj o rzeczach marketingowych i analitycznych, aczkolwiek pod uwagę wezmę wszystkie wskazówki.

Marcin Morcinek

robich

Avatar: robich

2021-04-12 08:57

Cześć,
to ja może zapytam o możliwość implementacji obsługi plików np. webp w Quick.Cart. Czy da się to wdrożyć do skryptu - tak aby tworzone były też normalne miniatury?

rb

Do góry
o nas | kontakt