płatność on-line

Bajtek

Avatar: Bajtek

2020-03-26 10:34

Witam, czy w podstawowej wersji Quick.Cart jest dostępna jakaś płatność on-line..?

» Quick.Cart v6.x

Bajtek

openzibi

Avatar: openzibi

2020-03-26 11:28

Dodatek "payment". Podstawowa integracja z tpay.com (Transferuj.pl) oraz PayPal.
Polecam wersję EXT, w której kilka różnych płatności jest domyślnie zainstalowanych.

Zbyszek - StudioStrona.pl

Bajtek

Avatar: Bajtek

2020-03-26 13:23

Gdzie pobrać i jak zainstalować dodatek "payment" do podstawowej wersji Quick.Cart..?
wersją EXT na razie nie jestem zainteresowany

Bajtek

openzibi

Avatar: openzibi

2020-03-26 14:01

https://opensolution.org/download/quick.cart-i-quick-cart-ext-dodatki.html

Zbyszek - StudioStrona.pl

Bajtek

Avatar: Bajtek

2020-03-27 07:50

instrukcja zaimplementowania dodatku, to totalna kicha.. przykłady kodów pobrane z różnych wersji.. raz ciagi kodów w apostrofach, raz w cudzusłowach.. raz tłumaczone, raz angielskie, przebrnąć przez to to istna golgota.. no i szczytem jest polecenie zmiany kodu w pliku, którego w podstawowej wersji Quick.Cart nie ma, chodzi o: payment-form.php polecane jest znaleźć kod: <tr class = "end"> który nie występuje nigdzie w całym skrypcie.. trzy razy próbowałem zainstalować dodatek, krok po kroku, kończyło się nie działaniem skryptu w ogóle..
dzieki Zbyszku, że mi podpowiadasz..:) to może coś mi podpowiesz, jak przez powyższą zagwozdkę przejść..
pozdrawiam

Bajtek

openzibi

Avatar: openzibi

2020-03-27 09:37

Plik którego szukasz jest tu: templates/admin/payments-form.php
Szukany kod <tr class = "end"> też tam jest.
Pobierz ponownie cały skrypt Quick.Cart v6.7 bo chyba masz niekompletny skrypt.

Zbyszek - StudioStrona.pl

Bajtek

Avatar: Bajtek

2020-03-27 14:48

Zbyszek, czy Ty byś mógł mi zaimplementować ten dodatek, bo ja już chyba za stary jestem na to..?!

Bajtek

openzibi

Avatar: openzibi

2020-03-27 15:36

Napisz do mnie e-maila ale zanim zaczniesz rozbijać bank i niepotrzebnie płacić sprawdź czy wykonałeś punkty 14 i 15.
Oczywiście zakładam że pliki php zapisujesz jako UTF-8 (bez BOM) (polecam bezpłatny program Notepad++) i wgrywasz je na FTP binarnie.

Zbyszek - StudioStrona.pl

Do góry
o nas | kontakt