nie mogę zalogować się do panelu administracyjnego

roxi

Avatar: roxi

2019-10-01 15:19

Nie mogę zalogować się do panelu administracyjnego. pomimo wprowadzenia poprawnego loginu/maila i hasła. Nie wyświetlają się żadne komunikaty. Wraca do tego samego widoku, czyli trzeba znów wpisywać login i hasło.
Czy ktoś spotkał się z tym problemem dzisiaj?

» Quick.Cms v6.x

igor1111

Avatar: igor1111

2019-10-30 21:19

Mam podobny problem z wersjć Quick.CMS 6.0.
Po logowaniu do panelu administracyjnego, po wpisaniu właściwych danych do logowania nic się nie dzieje - przekierowuje mnie na pustą stronę...

Będę wdzięczny za podpowiedzi gdzie szukać rozwiązania i jak to naprawić.

Igor

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2019-10-31 18:15

Wersja 6.0 ma już kilka lat. Rzadko się zdarza, że stwarza problemy na nowych wersja PHP ale jednak nie wykluczam takiej możliwości.
Nie wiem co może być przyczyną, bo ich może być wiele. Sprawdź dla testu inny serwer np. lokalny czy tam też się dzieją te same problemy.

openzibi

Avatar: openzibi

2019-10-31 22:06

igor1111, mogę się mylić ale wydaje mi się, punktem wyjścia jest podanie przynajmniej nazwy hostingu.
Może ma jakąś nietypową konfigurację. Może Twój serwer "nie lubi" zmiennej $_SERVER['REMOTE_ADDR']?
Pusta zmienna? Jaką wartośc widzisz w phpinfo?
Może jakaś inna zmienna na serwerze jest problemem a może masz nietypową konfigurację przeglądarki.

Zbyszek - StudioStrona.pl

igor1111

Avatar: igor1111

2019-11-05 00:06

Dziękuję za odpowiedzi,

Serwer to az.pl, hosting wieczysty. W phpinfo dla zmiennej $_SERVER['REMOTE_ADDR'] jest wartość. Problem występuje tak samo przy wersji php 5.6.40 jak i 7.0.33 i na wcześniejszych wersjach php.
Próbowałem na 4 przeglądarkach na 2 komputerach.

Mogę udostępnić adres do phpinfo, ale nie wiem, czy powinienem to robić na forum - nie zajmuję się stronami profesjonalnie, nie wiem jakie informację mogę a jakich nie powinienem ujawniać :).

Spróbuję jeszcze na localhost i dam znać czy znalazłem problem, tą stroną zajmowałem się dawno temu i muszę ponownie zainstalować localhosta.

Pozdrawiam

Igor

igor1111

Avatar: igor1111

2019-11-05 21:47

Dzięki jeszcze raz, na localhost działa bez problemu. Czyli teraz powinienem się kontaktować z administratorem serwera?

Igor

openzibi

Avatar: openzibi

2019-11-06 08:59

Masz starą kilkuletnią wersję Quick.CMS 6.0 a to oznacza że strona kiedyś działała. Jeżeli pamiętasz kiedy przestało działać logowanie to zapytaj administratora hostingu czy była wprowadzana wtedy jakaś zmiana w oprogramowaniu serwera. Oczywiście zakładam, że na localhost testowałeś kopię 1:1 pobraną z serwera

Zbyszek - StudioStrona.pl

igor1111

Avatar: igor1111

2019-12-14 08:08

Cześć, bardzo dziękuję Wam za pomoc i podpowiedzi, kontakt z administratorem serwera rozwiązał problem.

Igor

boski

Avatar: boski

2020-04-09 21:24

Witam, pobrałem sobie darmową wersję QuickCMS 6.7 i chciałem na localhost wejść do CMS-a aby dodań nowe strony, w pliku konfiguracyjnym podałem mail i login ale nie mogę się dostać do panelu:/ Po podaniu loginu i hasla zgodnego z plikiem konfiguracyjnym wyrzuca mnie na stronę główną:(

Adam

Do góry
o nas | kontakt