Jak dodać dodatkową galerię, dział na głównej stronie?

Echelon

Avatar: Echelon

2018-10-18 08:57

Witam.

Moja strona to www.mach-maszyny.pl

Jak dodać dodatkową galerię, stronę na głównej stronie "Polecamy z naszej oferty" pod opisem O firmie ?

Tak jak tutaj www.mach-maszyny.prv.pl

Dodatkowo pokazuję o co mi chodzi na zrzucie ekranu: https://zapodaj.net/6ff64880b6dd2.png.html

» Quick.Cart v6.x

Echelon

Avatar: Echelon

2018-10-18 20:49

Trochę lepiej wyjaśnię.

Strona zaktualizowałem www.mach-maszyny.pl

Stworzyłem w panelu stronę "Polecamy z naszej oferty" jako podstrona strony "O firmie"

Chciałbym, żeby zawartość podstrony "Polecamy z naszej oferty" była widoczna od razu na stronie "O firmie" pod napisem Polecamy. 9 miniaturek tak jak w dowolnym produkcie z lewego menu.

openzibi

Avatar: openzibi

2018-10-18 21:43

Jeżeli na stronie "O firmie" chcesz promować jakieś produkty to w konfiguracji tej strony zaznacz checkbox "Produkty" a następnie dodaj promowane produkty do tej strony.
W wolnej chwili pomyśl jednak o wersji EXT która posiada wiele ciekawych opcji np. te dotyczące RODO https://www.studiostrona.pl/rodo-na-stronie-lub-w-sklepie-internetowym.html

Zbyszek - StudioStrona.pl

Echelon

Avatar: Echelon

2018-10-18 22:06

Zbyszek, a powiedz mi, czy zawsze jest taka kolejność, że najpierw idzie opis a galeria pod nim, czy można tym manipulować?

Echelon

Avatar: Echelon

2018-10-19 00:14

"Jeżeli na stronie "O firmie" chcesz promować jakieś produkty to w konfiguracji tej strony zaznacz checkbox "Produkty" a następnie dodaj promowane produkty do tej strony."

Najprostsze rozwiązania są najlepsze :)

Ja zbyt dużo kombinowałem i myślałem, że jak dam status "Produkty" stronie "O firmie" to ona wskoczy do lewego menu. A tak nie jest.

Ale pytanie o kolejność miniaturek i opisu jest aktualne. Wiedza na przyszłość.

openzibi

Avatar: openzibi

2018-10-19 10:02

Kolejność miniaturek ustawiasz w polu "Pozycja". Jeżeli wszędzie będzie to kolejność będzie alfabetyczna.

Wersja bezpłatna ma tylko 2 położenia zdjęć: z lewej lub z prawej strony tekstu.
Twój problem może rozwiązać wersja płatna EXT. Tam są 2 dodatkowe położenia zdjęć (galeria górna - NAD TEKSTEM i galeria dolna - POD TEKSTEM)
Ponadto wersja EXT oferuje rozbudowany system boksów informacyjnych w różnych położeniach.

Zbyszek - StudioStrona.pl

Do góry
o nas | kontakt