Modyfikacja napisu 'produktów w koszyku'

woodenstuff

Avatar: woodenstuff

2018-05-20 19:15

Hej,
tak jak w temacie, chciałbym usunąć napis 'produktów w koszyku', zostawić sam 'koszyk' i obok koszyka dodać liczbę produktów w koszyku. Czytałem na forum że należy zrobić nowy plik .tpl ale niestety nie mam żadnego takiego pliku w paczce którą pobrałem. Ktoś pomoże?

» Quick.Cart v6.x

Patryk

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2018-05-23 12:36

W core/pages.php w funkcji throwMenu znajdź:

$content .= '">  <a href="'.$aData['sLinkName'].'">'.$aData['sName'].'</a>'.( !empty( $GLOBALS['config']['basket_page'] ) && $aData['iPage'] == $GLOBALS['config']['basket_page'] ? '<span>'.$GLOBALS['lang']['Basket_products'].':&nbsp;<strong>'.$GLOBALS['iOrderProducts'].'</strong></span>' null ).$aData['sSubContent'].'</li>'



i zamień na:

$content .= '">  <a href="'.$aData['sLinkName'].'">'.$aData['sName'].'</a>'.( !empty( $GLOBALS['config']['basket_page'] ) && $aData['iPage'] == $GLOBALS['config']['basket_page'] ? '<span><strong>'.$GLOBALS['iOrderProducts'].'</strong></span>' null ).$aData['sSubContent'].'</li>';



w stylach dodaj:
#menu1 li.lBasket strong{margin-left:10px}

woodenstuff

Avatar: woodenstuff

2018-05-24 21:17

super! wielkie dzieki :)
docelowo chciałbym usunąć też napis 'koszyk' i zostawić samą ikonę koszyka z liczbą przedmiotów w koszyku. Teraz napis koszyk i liczba produktów w koszyku wyświetla się w dwóch linach. Chciałbym żeby było to wszystko w jednej linii. Pomożesz?

Patryk

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2018-05-24 21:36

Na czystym skrypcie było obok siebie.
Nie widzę Twojej strony więc trudno zgadnąć.

woodenstuff

Avatar: woodenstuff

2018-05-25 09:30

Mam wtyczkę responsywną, może dlatego nie widzisz.
http://woodenstuff.sklep.pl/

Patryk

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2018-05-25 14:26

Nie podałeś adresu strony dlatego nie widzę :)
W #menu1 li.lBasket span zmień display: block; na display: inline-block;

woodenstuff

Avatar: woodenstuff

2018-05-26 00:06

dzieki, wszystko jasne!
mam jeszcze jedno pytanie, możesz zdradzić na jakim systemie operacyjnym pracujesz?

Patryk

Do góry
o nas | kontakt