Panel administracyjny nie uruchamia się w hostingu

Kozmicki

Avatar: Kozmicki

2018-01-25 20:36

Nowa instalacja quick.cms wersja 6.5. Wrzucona czysta instalka bez żadnych modyfikacji.
Panel administracyjny nie ładuje się poza okno z loginem i hasłem. Mimo podania prawidłowego hasła panel pozostaje na etapie logowania.
Zmiana wersji PHP na serwerze :7, 5,6 czy 5.5 niczego nie zmienia.

Dokładnie ta sama instalka odpalona lokalnie pod xammpem pokazuje normalnie panel administracyjny.
Po odpaleniu instalki na maszynie w domeny.pl - objaw jak opisałem Nie jestem ekspertem ale domyślam się, że coś w domeny.pl nie działa jak powinno.
Wdzięczny będę za sugestie - co mam jeszcze sprawdzić lub o co prosić u hostingodawcy.

» Quick.Cms v6.x

Kozmicki

openzibi

Avatar: openzibi

2018-01-25 20:54

Zawsze w takich przypadkach zwracaj uwagę na sposób wgrywania plików na serwer.
https://www.studiostrona.pl/systemy/wymagania-dotyczace-serwera-wgrywanie-skryptu-na-serwer.html

Zerknij na punkt 2 (binarny, nie automatyczny) oraz na punkt 3 (UTF-8 bez BOM)

Zbyszek - StudioStrona.pl

Kozmicki

Avatar: Kozmicki

2018-02-25 20:09

Dziękuję za sugestie. Sprawdziłem raz jeszcze. Wszystko jest zgodnie z instrukcją - lub ja nie potrafię znaleźć błędu. Ponieważ zależy mi na odpaleniu strony a męczę się już prawie miesiąc z tematem - prośba o pomoc kogoś biegłego. Oczywiście za wynagrodzeniem także.

Kozmicki

zamowpalete.pl

Avatar: zamowpalete.pl

2018-02-27 13:51

http://webtutoriale.pl/jak-uruchomic-localhost.html

wszystko tak jak w opisie z tym, że xampp to wersja v3.2.2. nie ma tam opcji zaznaczenia na czerwono x w kolumnie service. klikam start apache, skrypt sklepu rozpakowany do C:/xampphtdocs. po wpisaniu do mozilli localhost, zamiast quick.cms pokazuje się strona

XAMPP Apache + MariaDB + PHP + Perl
Welcome to XAMPP for Windows 5.6.33

You have successfully installed XAMPP on this system! Now you can start using Apache, MariaDB, PHP and other components. You can find more info in the FAQs section or check the HOW-TO Guides for getting started with PHP applications.

XAMPP is meant only for development purposes. It has certain configuration settings that make it easy to develop locally but that are insecure if you want to have your installation accessible to others. If you want have your XAMPP accessible from the internet, make sure you understand the implications and you checked the FAQs to learn how to protect your site. Alternatively you can use WAMP, MAMP or LAMP which are similar packages which are more suitable for production.

Start the XAMPP Control Panel to check the server status.

bartek

artek

Avatar: artek

2018-02-27 14:02

@zamowpalete.pl załóż w katalogu /xampp/htdocs katalog na stronę nad którą chcesz pracować i tam umieść rozpakowane skrypty np.: /xampp/htdocs/twojastrona/ a następnie w przeglądarce wpisz localhost/twojastrona/

Dobry opis: http://csk.tvmax24.pl/artykul/20151206/instalacja-i-podstawowa-konfiguracja-xampp-na-windows

projektgraficzny.com

Roni

Avatar: Roni

2018-02-27 14:06

Pewnie w C:/xampphtdocs jest jakiś index.html, którego nie usunąłeś i pojawia się jego zawartość, dlatego że zwykle plik index.html jest wywoływany przed index.php (taki jest w Quick.cms).

Do góry
o nas | kontakt