Instalacja dodatków w Quick.Cart.Ext

jemy

Avatar: jemy

2018-01-11 11:20

czy ktos mi wyjasni na czym polega trudnośc w instalowaniu dodatków QuickCartEx ( płatny!)? Porady jakie otrzymują, polegają na tym, abym czytał intrukcję. No wiec czytam, wypełniam wszystkie zalecenie ( konfiguracja php, zapis bazy danych i files), otwieram panel administratora, szukam dodatku, jest! ale brak przy nim ikonki instaluj. Sciagnąc osobno dodatku się nie da, gdyż przy ikonce instaluj - komunikat, przy tej wersji [rogramu wystarczy kliknąć w panelu administratora, i nic ! ( w Joomli, Wordzie, Wiki mozna to załatwić jednym ruchem) w tym programie to gąszcz zaleceń

» Quick.Cart v6.x

uzytkownik sklepu Quic CartEx

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2018-01-11 11:26

Instalacja dodatków w Quick.Cart.Ext odbywa się za pomocą jednego przycisku (także jednym ruchem). Jeśli go Pan nie ma, to prawdopodobnie wynik tego, że wgrał Pan system na serwer w trybie niebinarnym. Proszę przeczytać komunikaty, które się Panu w panelu wyświetlają nad listą dodatków.

Więcej informacji o wymaganiach i instalacji poprawnej naszego systemu:
http://opensolution.org/Quick.Cart/docs/ext_6.6/?id=pl-requirements

Ręczna instalacja, którą Pan robił, to wyjście awaryjne używane przez osoby, które mocno już zmodyfikowały sklep i automatyczna instalacja dodatku nie jest już możliwa. Rzadka sytuacja.

To forum dotyczy darmowej edycji. W razie dalszych problemów, proszę pisać w panelu wsparcia technicznego dla naszych klientów:
http://opensolution.org/support/

Do góry
o nas | kontakt