Dodatkowa opcja w produkcie

AnnaN

Avatar: AnnaN

2017-11-14 12:00

Witam, Potrzebuje wstawić do każdego produktu dodatkową płatną opcję w stylu "dodatkowe opakowanie" którą klient będzie mógł wybrać lub nie. Cena będzie sztywna jednak ilość musi być modyfikowana. Generalnie myślę nad dodaniem odpowiednio przygotowanego nowego produktu, ale fajnie jak by było widoczne przy każdym produkcie. Można prosić o pomoc. Sklep na Quick.Cart 5.0

» Quick.Cart v5.x

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2017-11-14 14:50

Jeśli dodasz nowy produkt do karty produktu to jak pociągniesz go do koszyka i dalej? Zwykły przycisk przeniesie Cię do koszyka, chyba że zrobisz dodawanie, ale bez przejścia do koszyka.
Chyba lepiej taki produkt pokazać w koszyku z opcją dodawania.

AnnaN

Avatar: AnnaN

2017-11-14 19:16

Faktycznie w koszyku było by najlepiej. Czy dużo jest z tym roboty i czy mogę prosić o pomoc ?

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2017-11-14 19:20

W stronie "koszyk" zaznacz checkbox "Produkty", przypisz jakiś produkt do tej strony oraz edytuj order-step-1.php żeby wyświetlała się tam lista produktów tak jak w page.php

AnnaN

Avatar: AnnaN

2017-11-14 20:35

Czy możesz dokładniej wytłumaczyć " oraz edytuj order-step-1.php żeby wyświetlała się tam lista produktów tak jak w page.php" ?

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2017-11-14 20:37

Za wyświetlanie listy produktów odpowiada funkcja listProducts której nie ma w order-step-1.php

AnnaN

Avatar: AnnaN

2017-11-14 20:49

hmm, nie wiem czy dobrze rozumiem, ale po dodaniu produktu do kosza i zaznaczeniu checkbox "Produkty" wyświetla sie produkt na jakim mi zależało, działa również dodanie do kosza i krok następny przy składaniu zamówienia, wiec chyba wszystko OK :), noo może muszę trochę poszukać wyłączenia menu sortowania ale to chyba z poziomu Wyglą/ Szablon stworzę dodatkowy plik pages.tpl

AnnaN

Avatar: AnnaN

2017-11-14 23:18

Ostatnia prośba, jak przenieść ten produkt poniżej tabeli w której wyszczególnione są produkty w koszyku, oraz jak usunąć całą linię z "Sortuj wg: . . ." Coś mi to nie idzie :(

Do góry
o nas | kontakt