dodatek Simple Notice

isiasu

Avatar: isiasu

2017-08-16 11:41

Witam! Próbuję wgrać simpleNotice dla Quick cart v6.7 wg instrukcji Open solution. Nie mam jednak folderu core/common.js , mam tylko common oraz common.admin, proszę o radę jak wprowadzić dane z punktu 3go instrukcji.

» Quick.Cart v6.x

isiasu

Fast-Graphic

Avatar: Fast-Graphic

2017-08-16 12:14

Katalog "core" musi mieć jeśli sklep funkcjonuje :) jeśli masz common-admin.js to common.js też jest.
common bez .php to właśnie ten plik który musisz edytować.

Marcin

isiasu

Avatar: isiasu

2017-08-18 17:44

.

isiasu

isiasu

Avatar: isiasu

2017-08-18 17:47

Czy można wprowadzić dane z pkt 3go do pliku common, jeśli nie ma tam /* PLUGINS */ ?

isiasu

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2017-08-18 18:06

Tak, możesz je wstawić do pliku core/common.js
Zrób linię przerwy po ostatniej funkcji i wklej kod

isiasu

Avatar: isiasu

2017-08-18 19:26

na stronie pojawił się komunikat, ale ma on treść kodu php a nie wzmianki o ciasteczkach, co to może być?

isiasu

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2017-08-19 12:51

Czy na pewno wstawiłeś kod do common.js a nie do common.php?
Jeśli nie widzisz rozszerzeń plików to napisz z jakich programów korzystasz..

isiasu

Avatar: isiasu

2017-08-21 09:13

rzeczywiście wstawiłam do common.php, otwieram Notpadem, nie ma innego common oprócz common.php i common-admin.php

isiasu

isiasu

Avatar: isiasu

2017-08-21 12:13

znalazłam common.js ,jak mogę go otworzyć?- wyskakuje błąd 'navigator is undefined', czy potrzebuję jakiś program dodatkowy?

isiasu

isiasu

Avatar: isiasu

2017-08-21 13:21

ok zmiany w common.js wprowadzone w programie Notepad++, każdy punkt z instrukcji Simplenotice wprowadzony, nie mam pojęcia dlaczego komunikat się nie wyświetla

isiasu

wrzosu

Avatar: wrzosu

2018-11-21 21:10

Ok, a jak wyłączyć ewentualny SimpeNotice? (lub inny dodatek) Wyłączyć np tylko "na razie", aby być może użyć go kiedyś w przyszłości. Czy muszę na podstawie instrukcji znajdować i usuwać wszystkie wstawione kody? I gdzie zmienić jego ewentualną treść?

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2018-11-22 07:11

Aby wyłączyć działanie dodatku w templates/default/_header.php zamień kod:
<script>$( function(){simpleNotice( "<?php echo $lang['Simple_notice']; ?>" );} );</script>
na kod:
<!-- <script>$( function(){simpleNotice( "<?php echo $lang['Simple_notice']; ?>" );} );</script> -->

wrzosu

Avatar: wrzosu

2018-11-23 21:01

Super, ciesze się, że mogłem to wyłączyć. Wyłączyłem, bo "nie działa", tzn działa, ale ulubionym komunikatem tego skryptu jest: "Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit". Mimo wysiłków nie potrafię znaleźć pliku, w którym mógłbym to zmienić ręcznie, a edytując plik tłumaczenia, w którym jako jedynym znalazłem ten tekst PL i EN, wprowadzenie innego tekstu nic nie zmienia. Nigdzie w administracji stroną nie widzę żadnego pola, w którym ta treść byłaby domyślnie edytowalna. Gdzie zatem leży źródło tego Lorema Ipsuma?

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2018-11-23 21:20

W adminie: Narzędzia => Języki => pl (en) Simple_notice

Do góry
o nas | kontakt