Payment plugin transferuj nie działa

lidka.jarek

Avatar: lidka.jarek

2017-03-29 20:10

Proszę o pomoc przy dodatku Payment
Mam Quick.cart 6.5 pobrałem dodatek, instrukcja wykonana (sprawdziłem 2 razy), ID i kod bezpieczeństwa z Tpay wpisane, strony podziękowania i błędu są, płatność z przypisanym transferuj i forma dostawy z przypisaną płatnością są, instrukcja PDF od Tpay wykonana.
PO wypełnieniu formularza, wybraniu odpowiedniej przesyłki, mam tylko stronę z podsumowaniem transakcji dokładnie tak jak np przy pobraniu, nie przekierowuje na stronę płatności, nie ma śladu po takiej funkcjonalności.
Czy dodatek linkToOrder który był zainstalowany wcześniej mógł sprawić takie problemy?
Każda pomoc się przyda.

» Quick.Cart v6.x

Jarek

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2017-03-30 19:28

A czy pobrałeś folder .zip dodatku i wgrałeś go do odpowiedniego katalogu? To w tym pliku znajduje się przekierowanie..

lidka.jarek

Avatar: lidka.jarek

2017-03-31 07:52

Tak, wszystko zgodnie z instrukcją, żadnych błędów też nie wyświetla, tematy tutaj przeczytałem dotyczące tego problemu, rozwiązań też tam nie ma ( z wyjątkiem gdzie ktoś zgubił linijkę kodu)

Jarek

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2017-03-31 08:32

Żeby przekierowanie zadziałało to musi być min. poprawnie wykonany punkt 11) Edit file: templates/default/order-step-3.php oraz poprawna konfiguracja płatności.
Jeśli wszystko zrobiłeś na 100% dobrze to trudno ocenić co jest nie tak - podejrzyj w kodzie czy ładuje się ten formularz o id="formPayment"
Nie masz innego szablonu?

Roni

Avatar: Roni

2017-03-31 08:38

lidka.jarek - i podaj adres strony, będzie dużo łatwiej zobaczyć niż zgadywać co może być nie tak

lidka.jarek

Avatar: lidka.jarek

2017-03-31 16:10

Dzięki za chęci ale od napisania posta coraz bardziej zniechęcałem się do Quick.cart'a i w końcu przed chwilą kupiłem skrypt sklepu za małe pieniądze z funkcjonalnością o której tutaj można tylko pomarzyć

Jarek

Roni

Avatar: Roni

2017-03-31 20:56

Ja instalowałem ten dodatek całkiem niedawno i działa jak złoto.
Swoją drogą to nie korzystam z Quick.cart dla bogatej funkcjonalności, a dlatego że jest prosty w obsłudze dla moich znajomych, którzy z niego korzystają. W zasadzie to brak wodotrysków jest dla mnie jego zaletą. Obyś więc dobrze trafił z zakupem tego co tam kupiłeś.

openzibi

Avatar: openzibi

2017-03-31 22:42

lidka.jarek, naprawdę decyzję o wyborze sklepu podjąłeś w ciągu 48 godzin?
Lubisz ryzykować :)

Zakładam, że wiesz o istnieniu płatnej wersji Quick.Cart.Ext.
Zakładam, że wiesz o 32 tysiącach stron opartych na systemach Quick.Cart i Quick.Cms.

Prowadzenie własnej firmy wymaga czasami szybkich decyzji ale są od tego wyjątki...
Mimo wszystko życzę powodzenia.

StudioStrona.pl

Do góry
o nas | kontakt