Ucina przycisk "Zamów" w wersji mobilnej

Kadilakk

Avatar: Kadilakk

2017-03-16 08:17

Witam, nie mogę poradzić sobie z tym, że na telefonie ucina przycisk "zamów". Stronę mam przystosowaną do mobile (www.lostanza.pl), ustawiłem na widht:100% w style.css to #basket .summaryProducts ale bez rezultatu. Proszę uprzejmie o poradę.

» Quick.Cart v6.x

Kadilakk

Kadilakk

Avatar: Kadilakk

2017-03-16 08:18

Nie dodałem, choć to raczej oczywiste, chodzi o koszyk w wersji mobilnej na mniejszych roździelczościach

Kadilakk

Roni

Avatar: Roni

2017-03-16 11:10

W 640px mam ok. Jeśli dopasowujesz koszyk do mniejszych to będzie ciasno. Bo coś jednak musi to zajmować. A do tego same paddingi poszerzają wszystko.
Kolumnę Usuń możesz przerobić na ikonkę (w jakiejś skórce to widziałem już coś takiego).
Nie dodawaj w ciemno tych 100% do wszystkiego, to nie pomoże a może pogorszyć. Może zmniejsz na max wszystko (nawet na sztywno w px dla kolumn) i potem będziesz rozszerzał.
Najlepiej będzie jak ci to ktoś pokaże co i jak, bo na forum ciężko robić layout.

euphoria-art

Avatar: euphoria-art

2017-03-19 22:35

Uwierz mi miałem podobne problemy jak Ty, Podpowiem Ci że najlepiej będzie jak sam to ogarniesz, a załatwisz to w stylach kilkoma zmianami, masz gotowca - oryginalną skórkę, włóż trochę w to swojego wysiłku i porównaj swój szablon z oryginalnym szablonem, szczególną uwagę zwróć na blok:
/* RESPONSIVE WEB DESIGN - media queries */
może Ci się przydać - https://www.responsinator.com/

Kadilakk

Avatar: Kadilakk

2017-03-20 11:24

OK dzięki za pomoc. Mam responsywny szablon i tak naprawdę tylko koszyk nie jest responsywny i dotyczy to małych rozdzielczości, niby można obrócić ekran i po sprawie, ale wolałbym "nie kazać myśleć" zgodnie z zaleceniem Steve'a Krug ;) Próbowałem #basket .summaryProducts edytować ale bez rezultatu, pomyśle, poczytam, może wpadne na rozwiązanie. Dzięki za pomoc mimo wszystko!

pozdrawiam

Kadilakk

Joanna_SEVEN

Avatar: Joanna_SEVEN

2017-03-21 10:31

Ja mam problem nie mogę ustawić minimalnej szerokości wyświetlana się załej strony
ale ten problem z koszykiem rozwiązałam tak
przycisk zamów jest w bodajże ostatnim prawym okienku tabelki
na lewo są jeszcze dwa okienka w których nie ma nic
połączyłam je i tyle
przycisk wypada wszędzie trochę bardziej na lewo ale nie znika :)

Do góry
o nas | kontakt