Zdjęcia nie wyświetlają się + modyfikacja layout

Short Video Studio

Avatar: Short Video Studio

2016-06-13 18:14

Witam. Mam problem ze skryptem. Wgrane zdjęcia nie wyświetlają się przy produktach. Sklep znajduje się pod adresem http://shortvideostudio.com/quickcart/. Dodatkowo nie wiem jak usunąć ten pionowy border. Chciałbym, aby skrypt jak najbardziej przypominał główną część mojej strony.

» Quick.Cart v6.x

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2016-06-13 18:36

Cienie to -webkit-box-shadow w style.css linia 55
Czy zdjęcia wrzucasz pomniejszone czy prosto z aparatu?
Spróbuj wrzucić zdjęcie bez polskich znaków oraz bez spacji.
Ustaw "Dostosuj nazwy plików do nazw stron i produktów" na nie

Short Video Studio

Avatar: Short Video Studio

2016-06-13 21:23

Dzięki za podpowiedź :)
Wrzucam pomniejszone do 150px. Po wgraniu bez polskich znaków i spacji niestety dalej nie wyświetla się.

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2016-06-13 21:26

Prawa do katalogów masz odpowiednio nadane? Szczególnie files?
http://opensolution.org/Quick.Cart/docs/?id=pl-requirements#2

Robiłeś jakieś modyfikacje w kodzie?

Short Video Studio

Avatar: Short Video Studio

2016-06-13 21:36

Sprawdzałem i prawa dostępu są poprawne (Pliki 600, foldery 700). Robiłem modyfikacje, ale związane raczej z dostosowaniem wyglądu do reszty strony. Funkcji nie modyfikowałem.

Short Video Studio

Avatar: Short Video Studio

2016-06-13 21:39

Jak odpalam z panelu administratowa link do zdjęcia, to wyskakuje: "Forbidde You don't have permission to access /quickcart/files/bitwa-o-zary-1945.jpg on this server."

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2016-06-13 21:47

Nazwij plik bitwa-o-zary-1945.jpg i wrzuć ręcznie do katalogu files
Potem wywołaj adres: http://shortvideostudio.com/quickcart/files/bitwa-o-zary-1945.jpg
Jeśli będzie zdjęcie się wyświetlać tzn, że to jakiś problem z serwerem..

zamowpalete.pl

Avatar: zamowpalete.pl

2018-05-04 02:14

123bigbag.pl nie wiem o co chodzi domena i serwer na linux.pl. tydzień temu wrzuciłem nowe zdjęcie, nie wyswietlilo się. poczatkowo pomyslalem, ze jest za duze wiec zmniejszylem do wymaganych rozmiarow, nadal sie nie wyswietlało. z ciekawosci kliknalem na pozostale fotki big bagów, ktore jeszcze jakies 2tyg temu pokazywaly sie normalnie (nic nie zmienialem). na chwilę obecna nie wyswietlaja sie ZADNE zdjecia. linux czy cms?

asdfghj

szymaniukjerzy

Avatar: szymaniukjerzy

2018-05-04 12:10

Wyświetlają się, tylko na dole, prawie w całości poza ekranem. Zobacz na zdjęciu.
Nic bez przyczyny się nie dzieje. Kombinowałeś z css-ami.

Dołączone zdjęcie: fotki-na-dole.jpg

Jerzy

Roni

Avatar: Roni

2018-05-04 13:10

Albo dlatego że wstawiłeś jakiś darmowy licznik odwiedzin czy coś w tym stylu w złe miejsce.
Powinieneś mieć dla niego instrukcję i na pewno nie powinien on być wstawiony w miejscu w którym go wstawiłeś.
Najpewniej gdzieś w stopce strony.

zamowpalete.pl

Avatar: zamowpalete.pl

2018-05-04 18:54

szymaniukjerzy to, że na dole to zauważyłem, nic nie kombinowałem bo nawet nie wiem co to są css-y. 3 tyg temu wszystko było ok.
po wstawieniu licznika około miesiąca temu też było wszystko ok.

asdfghj

Do góry
o nas | kontakt