nie da się pobrać dodatku

slawek

Avatar: slawek

2016-05-27 22:57

Witam
Jestem zalogowany a mimo to jak wejdę w w dział dodatki
to wyświetla się lista dodatków, ale nie można pobrać żadnego dodatku
co najwyżej pokazuje się zdjecie dodatku

» Quick.Cms v6.x

Sławek Lis

szymaniukjerzy

Avatar: szymaniukjerzy

2016-05-28 07:58

Dodatki instaluje się poprzez panel administracyjny.

Jerzy

szymon@concretum.no

Avatar: szymon@concretum.no

2016-12-24 14:42

Ciekawe. Też chciałem pobrać sobie jakieś dodatki, żeby sprawdzić funkcjonalność CMS'a a tutaj z jednej strony nie ma linków w odpowiednim dziale (są przy skórkach, konwerterach itd ale przy pluginach już nie) a z drugiej z poziomu panelu administracyjnego wyskakuje mi ciągle komunikat "Ta funkcjonalność występuje jedynie w Quick.Cms.Ext »". CMS wydaje się ciekawy i doskonale rozumiem, że ktoś oczekuje wynagrodzenia za swoją ciężką pracę, ale chyba sobie odpuszczę ;)
Pozdrawiam

Szymon

szymaniukjerzy

Avatar: szymaniukjerzy

2016-12-24 14:57

Jedne dodatki i skórki są do wersji darmowej, a inne do płatnej.
Na darmowej także można stawiać bardzo dobre strony.
Wiele dodatków, które są w wersji płatnej maja swoje "zamienniki", a o nich jest wiele na tym forum.

Jerzy

maryaan

Avatar: maryaan

2017-03-10 21:48

Trochę odkopię temat ale nie chcę zakładać nowego, może źle szukam ale parę dni temu dało się pobrać instrukcje "ręcznej instalacji" niektórych dodatków do darmowej wersji a teraz w pobieraniu jest tylko taka lista [url]http://opensolution.org/download/quick-cms-i-quick-cms-ext-dodatki.html[/url] ale bez przycisku pobierz. Natomiast na skórkach jest normalnie możliwość pobrać do darmowej wersji tak jak wcześniej. Może mnie ktoś oświeci czy źle szukam że nie mogę znaleźć tej listy?

Marian

maryaan

Avatar: maryaan

2017-03-10 21:55

Najpierw napisałem później pomyślałem :) Faktycznie instrukcje "instalacji ręcznej" darmowych dodatków są w panelu administracyjnym a nie na stronie. Po prostu zobaczyłem tam informację o wersji Ext i cały ekran nieaktywnych "strzałek" i wziąłem za pewnik że darmowych tam nie ma a jednak kilka jest tylko niżej.

Pozdrawiam :)

Marian

Do góry
o nas | kontakt