Pętla wypisująca produkty w koszyku

ziuonryv

Avatar: ziuonryv

2016-03-17 20:17

To mój pierwszy post i proszę o wyrozumiałość, gdyż dodatkowo jestem zielony jeśli chodzi o Quick.Cart.Ext.
Chcę w koszyku wziąć i dodatkowo wypisać listę id produktów jak i cenę oraz nazwę.
Jednak nie pojmuję pętli wypisującej produkty. W orders_step-1.tpl widzę iż w komentarzach HTML <!-- END COŚ --> <!-- END COŚ --> kod który odpowiada za wyświetlanie produktów. kiedy chcę użyć tej samej techniki tylko wyżej w kodzie to działa to poprawnie, jednak kolejna ta sama pętla wyświetla już tylko ostatni przedmiot. Przykładowo w .tpl kategorii widzę iż w kodzie wielokrotnie są używane<!-- END COŚ --> <!-- END COŚ --> i działa poprawnie, przynajmniej nie zauważyłem żeby coś nie działało. Panowie i Panie na jakiej zasadzie to działa?

Bardzo proszę o pomoc. Jak mogę wyświetlić "duplikat" listy tylko w innym miejscu koszyka?

» Quick.Cart v6.x

ziuonryv

Avatar: ziuonryv

2016-03-17 20:21

Oczywiście czeski błąd miało być <!-- START COŚ --> <!-- END COŚ --> :D

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2016-03-17 20:43

1. W skryptach Quick.Cart v6.x nie ma plików TPL
2. Forum dotyczy wersji free a Ty piszesz o Quick.Cart.Ext.

ziuonryv

Avatar: ziuonryv

2016-03-17 20:44

To gdzie mogę uzyskać pomocy ? :(

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2016-03-17 20:47

Odnośnie wersji płatnej nalezy skontaktować się z OpenSolution: http://opensolution.org/kontakt.html

ziuonryv

Avatar: ziuonryv

2016-03-17 20:49

Sam chcę wprowadzić poprawki, nie chce za nie płacić, ponieważ wydają mi się proste. Tyle że na chwilę obecną jeszcze nie wiem jak to zrobić ;/
Jakakolwiek podpowiedz co do zduplikowania listy produktów w koszyku?

Do góry
o nas | kontakt