Dodawanie zdjęć - problem

filnston

Avatar: filnston

2015-12-13 12:53

Witam. Mam problem, ponieważ nie mogę dodać zdjęć na stronę. Nawet jeśli zajmują kilka kb, zarówno w formacie jpg, jak i png. Ciągle mam komunikat "Wgrywanie nieudane". Korzystam z płatnej wersji Quick,Cms v6.x

» Quick.Cms v6.x

Jupraw

Avatar: Jupraw

2015-12-13 13:42

To forum jest dla wersji darmowej.
Dla płatnej skorzystaj z http://opensolution.org/wsparcie-techniczne.html

Pozdrawiam

filnston

Avatar: filnston

2015-12-14 21:44

Ok rozumiem, ale muszę Wam powiedzieć, że druga strona, którą prowadzę w Quick.Cms v2.7 (darmowy CMS) też ma problem z dodawaniem zdjęć. I co Wy na to?

Jupraw

Avatar: Jupraw

2015-12-14 22:19

A stało się to bez przyczyny? Nic nie robiłeś?
A jak było dotychczas?
A może właściwe prawa plików i katalogów trzeba nadać.
Z twoich wypowiedzi nic nie wynika. Prześledź co dotychczas zrobiłeś i odśwież twoje wiadomości dotyczące dokumentacji.

Pozdrawiam

filnston

Avatar: filnston

2015-12-14 22:33

Bez przyczyny i najdziwniejsze jest właśnie to, że na obu są te same problemy. Zmieniam wtedy formaty plików na PNG i czasami to pomaga, ale nie zawsze. Rozmiary plików są małe.

Roni

Avatar: Roni

2015-12-15 08:43

Jeśli korzystasz z płatnego skryptu to wykorzystaj wsparcie, które dla niego dostałeś. Na pewno lepiej będą mogli pomóc. To może być też jakaś zmiana na serwerze, bo rozumiem że wcześniej działało.
Wersja 2.7 to już zabytek, tam zmiana np wersji php może powodować jakieś błędy.
Jeśli chcesz tutaj uzyskać pomoc to skontaktuj się z administratorem serwera i niech prześle Ci logi błędów dla administracji z czasu kiedy próbujesz wgrywać pliki.
Może coś tam będzie się pojawiało w logach czego Ty nie widzisz w przeglądarce, a co wyjaśni sprawę.

Do góry
o nas | kontakt