Slider produktów na stronie

grzech

Avatar: grzech

2015-11-20 13:12

Witam , mam problem z w/w rozszerzeniem , mam jeszcze wersję darmową Quick.card chciałem dodać "Slider produktów na stronie"
pobrałem wtyczkę i umieściłem kody zgodnie z instrukcją we wszystkich plikach.
W panelu administracyjnym w konfiguracji-> strony mam możliwość wybrania strony na której ma być Slider, klikam zapisz, jest komunikat że operacja się udała... ale nazwa strony wraca na "brak" a slidera na stronie nie ma, czyli mój wybór nie jest akceptowany.
Ktoś ma jakiś pomysł co jest przyczyną?

» Quick.Cart v6.x

GK

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2015-11-20 14:30

Sprawdź czy poprawnie wykonałeś punkt: 4) Edit file: database/config/lang_pl.php

grzech

Avatar: grzech

2015-11-20 15:20

Myślę ze mam dobrze wpisane, jest dokładnie tak :

$config['order_page'] = "16";

$config['slider_page'] = "";

$config['order_print'] = "18";

GK

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2015-11-20 15:31

Prawidłowo ( oczywiście musisz uwzględnić wersje językowe lang_en.php i lang_pl.php )
Sprawdź czy dla tego pliku i katalogu masz ustawione prawa 777.
Ewentualnie jak nie będzie działać dla testu spróbuj ręcznie wpisać ID strony dla slidera

grzech

Avatar: grzech

2015-11-20 15:52

Prawa dostępu do katalogu database i wszystkich katalogów i plików w nim zawartych zmieniłem na 777 - nie pomogło
a gdzie ręcznie wpisać id strony? Może problem jest z innymi plikami ? Nie pozwala mi wybrać strony na której ma być slider, nie chce zapisać zmian.

GK

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2015-11-20 16:01

$config['slider_page'] = "TUTAJ_ID_STRONY_ZE_SLIDEREM";

grzech

Avatar: grzech

2015-11-20 16:23

Po wpisaniu id strony np "21" która jest u mnie akcesoriami, slider nie pojawił się na tej stronie

GK

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2015-11-20 16:38

A w produktach zaznaczyłeś checkbox Slider ?

grzech

Avatar: grzech

2015-11-20 16:47

Jest przełom, po wpisaniu ręcznie id stronu zadziałało przestawianie w menu , mogę ustawić dowolna stronę i zmieni się jej id w pliku, ale slide nie ma, nie zaznaczyłem w produktach checkboxa bo go nie ma, sprawdzałem w instrukcji i powinien być na dole w opcjach produktu a tu nic

GK

grzech

Avatar: grzech

2015-11-20 16:59

działa!! znalazłem błąd , nie wpisałem kodu do checkboxa
<tr>
<td><?php echo $lang['Slider']; ?></td>
<td><?php echo throwYesNoBox( 'iSlider', isset( $aData['iSlider'] ) ? $aData['iSlider'] : 0 ); ?></td>
</tr>
<!-- tab options -->
dzięki za pomoc

GK

Do góry
o nas | kontakt