Problem z pobraniem dodatków

kiyuji

Avatar: kiyuji

2015-11-03 18:13

Witam,
Kiedyś (dawno dawno temu) udało mi się zainstalować Quick.CMS w wersji 5.coś, pare dodatków, skórki - wszystko szło rewelacynie.
Od wersji 6.x mam z tym jakieś problemy. Aby ustawić skórkę musze ją wrzucić w odpowiedni folder i modyfikować pliki php. . .
Przeżyje. Skórki, w zasadzie większości do 6.x są takie same (styl), aby je pobrać, trzeba było się zarejestrować (zarejestrowałem się),
to też teraz jeżeli chce pobrać jakąś skórkę to musze zostać partnerem (nieco zniechęcająca opcja dla początkującego, gdy ktoś chce się rozejrzeć,
popróbować, a wszystko ma poblokowane praktycznie). Ale to są takie moje problemy

Do rzeczy:
- próbuje zainstalować CKEditor, albo FullTinyMCE - jedno jak i drugie można pobrać, ale chyba pliki są uszkodzone...
Nie da się ich rozpakować, czytaj read me by zainstalować, do którego dobrać się nie potrafię, chyba że on jest gdzieś ukryty na stronie,
za co przepraszam.

Mam nadzieję, że ktoś pomoże i pokieruje co i jak.

» Quick.Cms v6.x

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2015-11-04 10:28

Faktycznie był problem z rozpakowaniem plików ZIP w niektórych programach. Nie zauważyliśmy tego, gdyż w programie którego używamy Total Commander problem nie występuje.
Dziękuję za zgłoszenie i błąd został poprawiony.

wewior (OpenSolution)

Avatar: wewior

2015-11-04 10:46

kiyuji - dziękujemy za informację o problemie z rozpakowywaniem plików.
Cieszy nas kiedy użytkownicy zgłaszają takie rzeczy, pomagając w ten sposób wszystkim.

Piszesz, że masz potrzebę pobrania skórki, a jest dostępna tylko dla partnerów. W tej chwili większość skórek dla darmowej edycji jest dostępna dla wszystkich zarejestrowanych. Jedynie część jest dostępna tylko dla partnerów, a partnerem można łatwo zostać:
http://opensolution.org/oferta-partnerska.html

W ramach wdzięczności możemy udostępnić Ci jednak wybraną skórkę. Napisz do nas maila w tej sprawie.

kiyuji

Avatar: kiyuji

2015-11-05 09:10

Ok, cieszę się, że faktycznie to był jakiś błąd (czasami mam tak, że jak coś nie działa to podchodzę do problemu z wielu stron i zadaje pytanie, może coś ja nie tak robię?).
Dobrze, zatem zaraz napisze maila - dziękuję.

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2015-11-05 11:57

kiyuji - i bardzo dobrze podchodzisz. Gdyby większość tak robiła, to na tym forum mielibyśmy strzelam 30% mniej pytań :)

Do góry
o nas | kontakt