sideTab

czesio68

Avatar: czesio68

2015-08-02 16:28

Jest sobie taki dodatek ale...
Kompletnie nie rozumiem dlaczego tak się dzieje, kiedy dodaję linię:

echo '<div id="sideTab"><a href="'.$oPage->aPages[$config['question_page']]['sLinkName'].'" >'.$lang['Have_question'].'</a></div>'; ?>

nie działa...

natomiast po dodaniu:

echo '<div id="sideTab"><a href="'.$oPage->aPages[$config['question_page']]['sLinkName'].'" >'.$lang['Have_question'].'fb_side_tab_dark.png" alt="Facebook" </a></div>'; ?>

Działa oczywiście oprócz nazwy zakładki wyświetla niepotrzebny kod: 'fb_side_tab_dark.png" alt="Facebook"

Ma ktoś pomysł co zepsułem...?

» Quick.Cart v6.x

Mat

openzibi

Avatar: openzibi

2015-08-03 07:35

Dodatek sideTab wymaga ustawienia w administracji strony do której ma linkować "Masz pytanie".

StudioStrona.pl

czesio68

Avatar: czesio68

2015-08-03 10:09

Ale strona została ustawiona i nawet z tym "dodatkowym" kodem o którym pisałem wcześniej sam link działa wyświetla się troszkę słabo ale to nie istotne link działa... natomiast bez dopisku nie wyświetla się zakładka nie wiem czy to kwestia formatowania css czy co...

Mat

pawgraf

Avatar: pawgraf

2015-08-03 10:36

Czy w słowniku masz ustawiony $lang['Have_question'] ? Coś tutaj zamieszałeś, do linku dodajesz nazwę pliku i dodatkowa atrybut "alt". Gdzieś masz nie zamknięty znacznik może? Daj więcej kodu lub link do strony.

Paweł

czesio68

Avatar: czesio68

2015-08-03 12:05

W dokumentacji jest:



<div id="container">
  <?php   
    
if( !empty( $GLOBALS['config']['question_page'] ) && isset( $oPage->aPages[$GLOBALS['config']['question_page']] ) )
      echo 
'<div id="sideTab"><a href="'.$oPage->aPages[$config['question_page']]['sLinkName'].'" >'.$lang['Have_question'].'</a></div>'?>



dodam to do czystego carta i zobaczymy będę pisał...

Mat

Do góry
o nas | kontakt