Dodanie wersji responsywnej strony

bamed81lodz@wp.pl

Avatar: bamed81lodz@wp.pl

2015-06-24 12:12

Witam Wszystkich!

Z góry sorki jeśli temat powtarzam, jednakże jestem laikiem w operowaniu quickiem.
Chciałbym w możliwie najłatwiejszy sposób dodać możliwość poprawnego wyświetlania swojej strony na urządzeniach mobilnych.
Pytanie czy wystarczy dopisać kilka linijek dopisać tu i ówdzie i stronka będzie czytelna? Chciałbym w miarę możliwości uniknąć upgradu do wersji 6 jeśli nie jest on obligatoryjny(chyba że to będzie docelowe rozwiązanie-pytanie czy zmiana wersji nie przyniesie innych zmian dot.grafiki itp), dodawania przełączników między wersjami itp, jedynie by byłą jak wspomniałem wyświetlana z automatu poprawnie na urządzeniach mobilnych

Z góry dziękuję za objaśnienie jak "krowie na pastwisku" :) Z góry dziękuję

Ps.Wersja skryptu v4 - płatna

» Quick.Cms v4.x

LazyBoy

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2015-06-24 17:53

Trudność w zrobieniu wersji responsywnej jest zależna od tego jaki masz layout strony.
Jeśli masz widok jednokolumnowy i jedno menu to pewnie wystarczy "kilka linijek dopisać tu i ówdzie". Ale jeśli masz zaawansowany szablon to już grubsza sprawa..

bamed81lodz@wp.pl

Avatar: bamed81lodz@wp.pl

2015-06-25 08:44

To może po prostu wersja strony mobilna, a nie responsywna. Mam jedno menu na górze jedno z lewej.

LazyBoy

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2015-06-25 15:58

Nie można już pobrać dodatków dla wersji Quick.Cms v4.x, a nie ma sensu tworzyć od podstaw wersji mobilnej.

bamed81lodz@wp.pl

Avatar: bamed81lodz@wp.pl

2015-06-26 11:59

Zatem rozumiem że ewentualną pomoc jak zmienić stronę otrzymam odpłatnie od partnerów Quick Cms

LazyBoy

Do góry
o nas | kontakt