Dodawanie przedmiotów

Danny

Avatar: Danny

2015-06-12 14:13

Ponieważ nie doczekałem się na odpowiedź na mojego meila może tu ktoś mi pomoże :)

Dzień dobry mam pytanie.
Co mam zrobić ze starymi przedmiotami w sklepie quick.cart4.0ext ?
Jak dane przedmioty zejdą ze stanu i wchodzi nowa kolekcja to należy je zastępować nowymi modelami?
Czy lepiej skasować stare rzeczy w panelu administracyjnym i wprowadzać nowe przedmioty na pierwszej stronie nowości ?

» Quick.Cart v4.x

Daniel

openzibi

Avatar: openzibi

2015-06-12 14:33

Sądząc po numerze wersji masz nieaktywne wsparcie techniczne, a w takim przypadku odpowiedzi wysyłane są w drugiej kolejności.
Decyzja o usuwaniu lub nie starych produktów zależy od paru czynników: ilość zmienianych produktów, ilość produktów całym sklepie, wpływ na historie zamówień, pozycjonowanie w Google itp.
Zerknij tutaj http://opensolution.org/partnerzy-opensolution.html

StudioStrona.pl

Danny

Avatar: Danny

2015-06-12 15:08

Rozumiem.
Czyli mam zerknąć i wykupić nowe wsparcie techniczne ?

grafiQa

Avatar: grafiQa

2015-06-12 23:29

Raczej zrob upgrade bo Quick.Carta. V4 to raczej jakis antyk... 6.5 oferuje wiecej, szybciej i lepiej
Twoje pytanie natomiast nie jest z natury cos nie dziala tylko raczej jak zrobic lepiej.
Jezeli istnieje cien szansy ze produkty beda jeszce kiedys na stanie to moze warto je tylko wylaczyc a pracowac na nowych lub sklonowanych.

Tak przy okazji , skoro masz taki stary soft to jak sobie poradziles z dopasowaniem pod katem przepisow ustawy z 25 grudnia 2014... ?

Do góry
o nas | kontakt