Wybór rozmiaru / Select Size

Kuter

Avatar: Kuter

2015-03-22 14:58

Witam, posiadam sklep z odzieżą oparty na systemie Quick.Cart x6.5. Potrzebowałbym jakąś modyfikację która pozwoli mi dodać dostępne rozmiary oraz wybór ich przy zakupie. Dziękuje z góry za pomoc.

Hello, I'm writing in case of my clothing online store, based on the system Quick.Cart x6.5. I'd like to have some modification of function that would let me add avaliable sizes and let customers choose them while purchase.Thanks for you help

» Quick.Cart v6.x

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2015-03-22 15:04

Taka opcja jest dostępna w wersji ext
http://opensolution.org/download/quick.cart-i-quick-cart-ext-dodatki.html#productsAttributesExt

simlution.org

Kuter

Avatar: Kuter

2015-03-22 15:06

Nie ma możliwośći nie płacąc ?

grafiQa

Avatar: grafiQa

2015-03-22 17:46

Kuter.
Mamy taka modyfikacje do wersji darmowej... i mozemy ja dac za darmo. Pod warunkiem ze dostaniemy kontener odziezy za darmo... :) - oczywiscie zartuje bo zadajesz ciekawe pytania :)
Tak czy inaczej mozna to napisac ale na pewno nie za darmo... taka modyfikacja oszczedzi ci mnostwo czasu - bo zamiast dodawac dzisiatki wersji produktow masz od razu wszytsko w jednym. Z tego i wielu inych wzgledow warto kupic wersje extbo jest tam sporo dodatkwo ktore daja bezpieczenstwo i wygode..
Jezeli nawet ktos napisze dla ciebie taka modyfikacje to nie zrobi tego za darmo no bo niby dlaczego mialby to oddawac za darmo po to by ktos inny mogl zarabiac na takim dodatku?

Zmienilismy siedzibę. Teraz Kraków ul. płk. Dąbka 2.

kulikos

Avatar: kulikos

2015-03-31 12:38

Witam, podpinam się do tematu jeśli chodzi o taki skrypt "wybór rozmiaru do sklepu odzieżowego" potrzebuję namiary na kogoś kto mi napisze taki skrypt do Quick Cart, oczywiście odpłatnie :)
Czekam na info, Pozdrawiam

Kulikos

boboo

Avatar: boboo

2015-03-31 16:15

potrzebuję namiary na kogoś kto mi napisze taki skrypt do Quick Cart


Już napisano: http://opensolution.org/profesjonalne-oprogramowanie-sklepu-internetowego-quick-cart-ext.html

oczywiście odpłatnie


Jeśli przeliczyć roboczogodziny przy pisaniu tego dodatku, testowaniu itp. to po prostu wyjdzie drożej niż gotowa wersja EXT.

Ale nie ma problemu, mogę napisać.
Jakieś 4 do 5 godzin... po 50,- eur + VAT

Pasuje?

boboo :-)

marcin_k

Avatar: marcin_k

2015-04-01 17:47

boboo i grafiQa jestescie rewelacyjni!!! xD

grafiQa

Avatar: grafiQa

2015-04-03 17:40

Kulikos, tak z ciekawości... Ile chcesz przeznaczyć pieniedzy na napisanie takiego dodatku?

Tylko TinyMCE.

Kuter

Avatar: Kuter

2015-04-10 21:49

Dziękuje za pomoc :) Już sobie poradziłem z tym problemem. Lekka modyfikacja darmowego dodatku pagesNewField i po sprawie ^^

stanley1984

Avatar: stanley1984

2017-01-07 13:02

Tzn? Napisz co zrobiłeś

Krzysiek

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2017-01-07 17:18

stanley1984 - na pewno nie była to lekka modyfikacja dodatku :)
Pokazanie atrybutu w produkcie za pomocą "darmowego dodatku pagesNewField" jest owszem proste, ale przekazanie go do koszyka, potem do zamówienia, wysłanie na maila/zapisanie do bazy to już inna bajka.

Do góry
o nas | kontakt