Nieaktywne linki na forum

boboo

Avatar: boboo

2014-11-21 09:28

Czy tylko ja tak mam, czy jest to zamierzone, czy może tylko niedopatrzenie?
Na tutejszym forum wklejone linki są nieaktywne. Czyli tylko w formie tekstu.
Aby zajrzeć na daną stronę z opisanym problemem i podanym adresem, trzeba się bawić w copy/paste.

Poza tym w tym dziale (Hydepark i ogólne) chyba nie powinno być wymagane podanie skryptu

boboo :-)

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2014-11-21 09:48

Witam po dluzszej przerwie. Widze sezonowe podejscie do sprawy. Sezon na strzelanie sie skonczyl? :)

Tak dziala nowa wersja forum z wszystkimi jej zaletami i wadami. To nie miejsce na pozycjonowanie, a Ci, ktorym zalezy na czyms i tak skopiuja adres, aby wkleic w przegladarce.

I nigdzie nie jest wymagane podanie skryptu.

boboo

Avatar: boboo

2014-11-21 12:25

No tak z wymaganiem skryptu pośpieszyłem się - przepraszam.
Jest co prawda lista do wyboru, ale można pozostawić na "wybierz", czyli nie wybierać.
:-)
Sezon dalej jest, teraz (zimą) dużo różnych pucharów i pucharków można wystrzelać.
Prawie co tydzień (oprócz normalnych treningów) gdzieś jakieś zawody.

I wszystko jasne: takie było założenie/zamierzenie z linkami i fertig.

boboo :-)

grafiQa

Avatar: grafiQa

2014-11-22 11:12

Czesc boboo. Witamy

boboo

Avatar: boboo

2014-11-23 06:25

Oj tam zaraz "witamy". To tak, jak byśmy się wcześniej żegnali :-)
Ale zajęć przybywa, to i rzadziej piszę - bo zaglądać, zaglądam.
Jakoś ostatnio obserwuję u siebie wzrost przewagi "czytacza" nad "pisaczem" :-)

boboo :-)

leslaw

Avatar: leslaw

2014-11-24 15:52

PROBLEM Z URUCHOMIENIEM PANELU ADMINA w ver 5.5
Witam
Potrzebuje pomocy
uruchomiłem na lokalnym serwerze Debiana quick.cms i strona główna odpala się normalnie, nie mogę natomiast wejść do panelu administracyjnego.
Po wpisaniu adresu.../admin.php wyświetla się komunikat:
1. w przypadku logowania z innego komputera w sieci lokalnej: The requested URL /quickCMS/admin was not found on this server.
2. w przypadku logowania bezpośrednio na serwerze : File database/pl_pages.php not exist or is not writable
przy czym w katalogu /database w/w plik istnieje ( tyle tylko ,że przed nazwa jest gwiazdka - ale to jest we wszystkich plikach)
Zaznaczam , ze ta sama wersja quickCMS 5.5 załadowana na serwer home.pl działa od strony admina i witryny bez problemu.

leslaw

Do góry
o nas | kontakt