Problem z logowaniem do konta admina

siema2rai

Avatar: siema2rai

2014-10-16 20:31

Witajcie.. zainstalowałem darmowy skrypt na próbę na serwerze netmark.pl i mam problem - nie mogę zalogować się do panelu admina. Wszystkie uprawnienia poustawiałem na 777 i nic, nie wchodzi na stronę admina. Czy mogę prosić o wsparcie?

» Quick.Cart v6.x

Rai.

openzibi

Avatar: openzibi

2014-10-16 20:43

Wyślij zapytanie do netmark.pl i na pewno coś Ci podpowiedzą.
Na większości serwerów wystarczają domyślne ustawienia uprawnień 644 (660) dla plików i 755 (770) dla katalogów.

Tu raczej jest inna przyczyna.
- sprawdź czy wszystko wgrałeś
- czy wgrywałeś w trybie binarnym

Zerknij tez tu: http://opensolution.org/jaki-serwer-wybrac-dla-systemow-quick-cms-i-quick-cart-,pl,202.html

StudioStrona.pl

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2014-10-16 20:43

Czyli wpisujesz login i hasło, strona się przeładuje i nic? Dalej strona logowania?

siema2rai

Avatar: siema2rai

2014-10-16 20:53

openzibi - wgrałem wszystko, pod tym względem nie jestem laikiem, chyba ;) ok.. pytanie - jak ustawić w filezilli tryb binarny?

Dokładnie tak jak napisałeś selekcjoner.. wpisuje hasło i login i dalej strona logowania...

Rai.

siema2rai

Avatar: siema2rai

2014-10-16 21:59

Ok, zalogowałem się, support Netmarka pomógł... ale w tym momencie, gdziekolwiek nie kliknę w panelu admina - pokazuje się taki komunikat...

Nieprawidłowe przekierowanie

Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający jego ukończenie.

Problem ten może się pojawić w wyniku zablokowania lub odrzucenia ciasteczek.

Rai.

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2014-10-17 14:50

>> Problem ten może się pojawić w wyniku zablokowania lub odrzucenia ciasteczek.
Sprawdziłeś czy Twój firefox akceptuje ciasteczka?

Jeśli akceptuje, to pisz ponownie do Netmarka

Do góry
o nas | kontakt