Formularz kontaktowy na stronie

vabos

Avatar: vabos

2014-10-11 11:05

Witam Wszystkich,

Gdyby ktoś potrzebował na swojej stronie (darmowe skrypty - Qiuck.Cart lub Qiuck.Cms) formularza kontaktowego bardzo polecam skrypty z http://www.kontaktformular.com/en/download-script-php-contact-form.html
Sam z nich korzystam i jestem zadowolony. Jest możliwość wysłania nawet załączników. Trzeba tylko w pliku upload.php znaleźć zmienną

$cfg['NUM_ATTACHMENT_FIELDS'] = 0;

i zamienić na

$cfg['NUM_ATTACHMENT_FIELDS'] = 1;



Ps. Oczywiście tłumaczenie skryptu należy wykonać we własnym zakresie!

Miłego użytkowania !!

» Quick.Cart v6.x

Bogdan

Łukasz28

Avatar: Łukasz28

2015-03-09 00:12

a jak się to instaluje?

łukasz28

grafiQa

Avatar: grafiQa

2015-03-09 14:30

vabos
Zanim zaczniesz cos polecac i oceniac zapoznaj sie dokladnie z licencja tego narzedzia i wyciagnij wnioski bo jak dla mnie to nie wyglada to tak rozowo jak przedstawiasz.
1. W przypadku uzycia komercyjnego czyli na stronie ktora zarabia lub jest wlasnoscia firmy czyli uzytek komercyjny de facto - autor zada kasy - p. 2.1
2. Wczesniej w punkcie 1.4 autor oswiadcza parafrazujac iz ma w nosie konsekwencje uzycia tego formularza - nie bierze za nic odpowiedzialnosci
3. Jesli chcesz uzyc podobnego skryptu ktory obslugiwany jest w iframe - mechanizm jest gdzie indziej a nie na twojej stronie - to nie wiadomo w co sie pakujesz i w co pakujesz kogos komu to polecasz.

To jest niemiecka strona wiec najlepiej zeby np. boboo powiedzial cos na ten temat zwlaszcza ze sam pisze formularze :)
Zalecalbym raczej ostroznosc. Zwlaszcza ze na koncu autor pisze ze zastrzega sobie zmiane zasad licencjonowania i zrzuca odpowiedzialnosc za sprawdzanie czy wlasciwie uzywasz tego skryptu na uzytkownika ...
Moim zdaniem sam poziom licencji jest daleki od tego do jakiego przyzwyczaili nas koledzy z OpenSolution...
Dzieki za wskazanie bo napewno miales dobre checi ale takie rozwiazanie mnie raczej nie zachwyca..
Pozdrowienia

grafiQa.pl już na Quick.Cms EXT 6+

Do góry
o nas | kontakt