tabelka z plikami z dodatków nie wyświetla się

Wojtas

Avatar: Wojtas

2014-08-18 20:43

Hej, proszę o pomoc, zainstalowałem na serwerze QC 5.4, do którego dołożyłem dodatek tabelki z plikami http://opensolution.org/pobierz,pl,18.html?iGetManual=93.
Wszystko było robione według instrukcji...
Po wrzuceniu na serwer 2 pdf na testy zobaczyłem że tabelka z dodatków nie wyświetla się. Co może być przyczyną? Bardzo proszę o pomoc bo już mnie to wkurza :)

» Quick.Cms v5.x

wojtas

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2014-08-18 20:57

A czy ten punkt instrukcji wykonałeś?
1) Edit page or product and check the "Download list" field in the "Files" tab.

simlution.org

vmdesign.pl

Avatar: vmdesign.pl

2014-08-18 21:00

Witam
w danej podstronie gdzie masz pliki wchodzisz zakładka pliki i zaznaczasz download

pozdrawiam

$ebek - VMDesign

Wojtas

Avatar: Wojtas

2014-08-18 21:44

Faktycznie, nie zaznaczyłem listy download :)
Dzięki i pozdrawiam :)

wojtas

viwaldi

Avatar: viwaldi

2015-03-18 16:52

Zainstalowalem dodatek "tabelka download" do QuickCart 6.5 i mam ja widoczna tylko w stronach. Wg instrukcji: "1) Edit page or product and check the "Download list" field in the "Files" tab." powinna byc dostepna tez w produktach a nie ma po niej sladu. Skin to modyfikowany webstyle001 ale i na delaultowym jest tak samo. Sprawdzilem poprzednia wersje Q.Cart 6.0 i tez w produktach brak. Blad jest u mnie czy tak ma byc?

Tabelka przydalaby sie do dolaczania do konkretnego produktu np homologacji czy rysunkow w pdf zamiast tworzyc z nich jpg.

viwaldi

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2015-03-18 17:06

w wersji darmowej działa tylko dla stron:
"Wyświetla listę plików do pobrania dodanych do stron w postaci czytelnej tabelki"
W wersji Ext działa dla stron i produktów.

simlution.org

viwaldi

Avatar: viwaldi

2015-03-18 19:30

Jasnosc. Dzieki za info.

viwaldi

Do góry
o nas | kontakt