Linki na stronie głównej Panelu Admina nie działają

m

Avatar: m

2014-05-29 19:20

Jak w temacie - po zalogowaniu w panelu nie działają żadne linki - po najechaniu myszką widać w pasku, że odnosi się do właściwego url, ale po kliknięciu pozostaje w dalszym ciągu na stronie głównej panelu. Problem tkwi w pliku general.php - został podmieniony na oryginalny z wersji instalacyjnej i linki zaczęły działać. To jednak nie rozwiązuje mojego problemu - potrzebuję starego pliku. Czy ktoś może wie co z tym fantem zrobić?

» Quick.Cart v6.x

Marcin

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2014-05-29 20:01

Jakie dokładnie linki ? Do pomocy? Do "Aktualności z OpenSolution.org" ?

simlution.org

m

Avatar: m

2014-05-30 10:40

Chodzi o absolutnie wszystkie linki z menu: strony, produkty, zamówienia, narzędzia oraz ich linki w podmenu. Sprawdzane na wszystkich możliwych przeglądarkach, komputerze, tablecie, systemach mac i win. Nawet zmiana sieci. Czyli wchodzę w sklepowy pulpit i dalej ani rusz.

Marcin

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2014-05-30 15:03

A po kliknięciu adres się zmienia czy zostaje /admin.php ? Za przekierowania raczej odpowiada plik admin.php. A podmieniasz plik z tej samej wersji?
Ciężko pomóc nie widząc pliku.. Otwórz plik zmodyfikowany i oryginalny w notatnikach obok siebie i zobaczysz czy czegoś brakuje.
W około 11 linii odkomentuj //error_reporting( E_ALL | E_STRICT ); - może jakieś błędy wyjdą.

simlution.org

m

Avatar: m

2014-05-30 17:59

Po kliknięciu zostaje admin.php. Dla przykładu klikam w Strony - przez ułamek sekundy widzę admin.php?p=pages-list po czym zaraz wchodzi ?p=dashboard. Tak dzieje się z każdym linkiem
Odkomentowana linia niestety nie wyrzuca żadnych błędów.

Marcin

boboo

Avatar: boboo

2014-05-30 19:00

To będę strzelał:
błąd jest w pliku general.php
w 34 i pół linijce

m,
a może byś tak dał poczytać ten plik?

boboo

m

Avatar: m

2014-05-30 19:31

Okej, wrzucam plik - nie bardzo znam serwisy, które wyświetlą kod z numerem linii, ale to powinno też być ok.

http://textuploader.com/9irh

Marcin

SMiernik

Avatar: SMiernik

2014-06-04 09:55

Mam ten sam problem, czasem tylko się pojawia. Po kliknięciu w linki przeglądarka pozostaje na stronie http://www.sklep.dzieciakiwplecaki.pl/cms_panel.php?p=dashboard
Nie mogę sprawdzić zamówień...

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2014-06-04 20:02

m, nie ma nic niepokojącego w tym pliku, wszystko powinno działać prawidłowo. Widocznie problem leży gdzie indziej.
Jeśli nie modyfikowaliście pliku admin.php to spróbujcie go podmienić na oryginalny pamiętając, aby pliki były wgrywane na serwer z ustawionym typem transferu na binarny

simlution.org

m

Avatar: m

2014-06-05 11:11

Okej, w tym wątku znalazłem rozwiązanie: http://opensolution.org/forum/podstrony-w-adminie-nie-laduja-sie,10916.html

kopiuję:

edytuj templates/admin/_header.php i zmień

<?php if( $config['extended_options'] === true ){ ?> 



na:

<?php if( $config['extended_options'] === false ){ ?> 

Marcin

siema2rai

Avatar: siema2rai

2014-10-16 22:15

A co mogę zrobić, jeśli takiej linijki nie posiadam?

Rai.

gregy_xl

Avatar: gregy_xl

2016-03-03 21:38

problem rozwiązany zamianą "świeżego" pliku _header.php

gregy_xl

Do góry
o nas | kontakt