5 najlepszych wykonawców stron www w 2020 roku

Poznaj firmy, które wyróżniliśmy za świetne projekty stron internetowych. Przeglądnęliśmy ponad 26 tysięcy stron i wybraliśmy najlepszych webmasterów!

1 miejsce - netgaleria

Siedziba firmy: Częstochowa, woj. Śląskie
Strona firmy: www.netgaleria.biz.pl

Projektują bardzo dobrze wyglądające strony i sklepy internetowe. Dbają o wysoką jakość kodu źródłowego, o bezpieczeństwo, o szybkość i poprawne wyświetlanie się stron internetowych na urządzeniach mobilnych.

Co ich wyróżnia: Duże doświadczenie w realizacjach stron i sklepów internetowych dla artystów.

2 miejsce - grafiQa

Siedziba firmy: Kraków, woj. Małopolskie
Strona firmy: www.grafiqa.pl

Firma dba o bezpieczeństwo stron, wykonuje bardzo dobrze wyglądające strony i sklepy internetowe, realizuje poprawnie wyświetlające się strony na urządzeniach mobilnych i uzyskuje wysokie noty przez programy audytujące strony internetowe.

Co ich wyróżnia: Zdolność do projektowania rozbudowanych i różnorodnych projektów.

3 miejsce - Verakom

Siedziba firmy: Nowy Sącz, woj. Małopolskie
Strona firmy: www.verakom.pl

Projektują ładne, szybkie i nowoczesne realizacje. Większość ich projektów utrzymuje się na podobnym i b. dobrym poziomie. Specjalizują się w stronach dla obiektów turystycznych i noclegowych.

4 miejsce - VMDesign

Siedziba firmy: Przemyśl, woj. Podkarpackie
Strona firmy: www.vmdesign.pl

Firma może pochwalić się bardzo ładnymi realizacjami, dbałością o bezpieczeństwo i jakość kodu. Wykonane strony uzyskały wysokie noty za poprawność działania na urządzeniach mobilnych.

5 miejsce - Hainet

Siedziba firmy: Gorzów Wielkopolski, woj. Lubuskie
Strona firmy: www.hainet.pl

Czytelność i lekkość to cechy, które charakteryzują projekty tej firmy. Dbają także o szybkość wczytywanych się stron i dostosowanie w urządzeniach mobilnych.

Kryteria oceny firm

Przeglądając ponad 26 tysięcy stron oznaczaliśmy te, które warto było później szczegółowo ocenić. Oznaczone strony oceniliśmy za:

1. Czytelność
Oceniliśmy stronę pod względem estetyki i czytelności oferty, która jest na nich prezentowana.
2. Responsywność i nowoczesność
Sprawdziliśmy zachowanie stron w urządzeniach mobilnych, a także oceniliśmy nowoczesność projektu.
3. Bezpieczeństwo
Zweryfikowaliśmy stosowanie się firmy do naszych zaleceń bezpieczeństwa, które przedstawiamy na szkoleniach i w dokumentacji.
4. Różnorodność
Oceniliśmy kreatywność firm za zrealizowane projekty. Strony ciekawsze pod względem modyfikacji i zastosowania różnych technologii były wyżej oceniane.

Na ocenę miały wpływ także:

1. Ilość wysoko ocenionych stron
Czym większa ilość ocenionych stron, tym lepsza punktacja. Dowodzi to, że firma od dłuższego czasu utrzymuje dobry poziom realizacji.
2. Doświadczenie i współpraca
Wyróżnione firmy istnieją na rynku od kilku lat i posiadają bogate doświadczenie. Oceniliśmy też jakość współpracy z nimi oraz wkład w rozwój naszych systemów.
Do góry