5 najlepszych wykonawców stron www w 2023 roku

Poznaj firmy, które wyróżniliśmy za świetne projekty stron internetowych. Przeglądnęliśmy ponad 28 tysięcy stron i wybraliśmy najlepszych webmasterów!

3 miejsce - Ministerstwo Reklamy

Siedziba firmy: Tarnowskie Góry, woj. Śląskie
Strona firmy: www.ministerstworeklamy.pl

Szeroki zakres usług związanych z promocją w internecie, to ogromny atut tej firmy. Projekty są wysokiej jakości i prezentują się równie dobrze na komputerze jak i telefonie.

Wybrane realizacje: silesia.fm, kajakizylka.pl, serduszkowa.pl

4 miejsce - grafiQa

Siedziba firmy: Kraków, woj. Małopolskie
Strona firmy: www.grafiqa.pl

Realizowane przez firmę strony i sklepy internetowe prezentują się bardzo dobrze na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych. Projekty uzyskują wysokie noty w programach audytujących strony internetowe.

5 miejsce - Lucyga multimedia

Siedziba firmy: Syrynia, woj. Śląskie
Strona firmy: www.lucyga.com

Firma posiada doświadczenie w budowaniu stron i sklepów internetowych. Realizacje są estetyczne, nowoczesne oraz wyświetlają się tak samo dobrze na różnych urządzeniach.

Kryteria oceny firm

Przeglądając ponad 28 tysięcy stron oznaczaliśmy te, które warto było później szczegółowo ocenić. Oznaczone strony oceniliśmy za:

1. Czytelność
Oceniliśmy stronę pod względem estetyki i czytelności oferty, która jest na nich prezentowana.
2. Responsywność i nowoczesność
Sprawdziliśmy zachowanie stron w urządzeniach mobilnych, a także oceniliśmy nowoczesność projektu.
3. Bezpieczeństwo
Zweryfikowaliśmy stosowanie się firmy do naszych zaleceń bezpieczeństwa, które przedstawiamy na szkoleniach i w dokumentacji.
4. Różnorodność
Oceniliśmy kreatywność firm za zrealizowane projekty. Strony ciekawsze pod względem modyfikacji i zastosowania różnych technologii były wyżej oceniane.

Na ocenę miały wpływ także:

1. Ilość wysoko ocenionych stron
Czym większa ilość ocenionych stron, tym lepsza punktacja. Dowodzi to, że firma od dłuższego czasu utrzymuje dobry poziom realizacji.
2. Doświadczenie i współpraca
Wyróżnione firmy istnieją na rynku od kilku lat i posiadają bogate doświadczenie. Oceniliśmy też jakość współpracy z nimi oraz wkład w rozwój naszych systemów.
Do góry