5 najlepszych wykonawców stron www w 2022 roku

Poznaj firmy, które wyróżniliśmy za świetne projekty stron internetowych. Przeglądnęliśmy ponad 27 tysięcy stron i wybraliśmy najlepszych webmasterów!

1 miejsce - netgaleria

Siedziba firmy: Częstochowa, woj. Śląskie
Strona firmy: www.netgaleria.biz.pl

Projektują bardzo dobrze wyglądające strony i sklepy internetowe. Dbają o wysoką jakość kodu źródłowego, o bezpieczeństwo, o szybkość i poprawne wyświetlanie się stron internetowych na urządzeniach mobilnych.

Co ich wyróżnia: Najbogatsze doświadczenie w realizacjach sklepów internetowych.

2 miejsce - Verakom

Siedziba firmy: Nowy Sącz, woj. Małopolskie
Strona firmy: www.verakom.pl

Firma wykonuje estetyczne, szybkie i nowoczesne realizacje. Większość ich projektów utrzymuje się na podobnym i b. dobrym poziomie. Specjalizują się w stronach dla obiektów turystycznych i noclegowych.

3 miejsce - Ministerstwo Reklamy

Siedziba firmy: Tarnowskie Góry, woj. Śląskie
Strona firmy: www.ministerstworeklamy.pl

Szeroki zakres usług związanych z promocją w internecie, to ogromny atut tej firmy. Projekty są wysokiej jakości i prezentują się równie dobrze na komputerze jak i telefonie.

4 miejsce - grafiQa

Siedziba firmy: Kraków, woj. Małopolskie
Strona firmy: www.grafiqa.pl

Realizowane przez firmę strony i sklepy internetowe prezentują się bardzo dobrze na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych. Projekty uzyskują wysokie noty w programach audytujących strony internetowe.

5 miejsce - Projekt Graficzny

Siedziba firmy: Kłodzko, woj. Dolnośląskie
Strona firmy: www.projektgraficzny.com

Firma posiada wieloletnie doświadczenie i bogate portfolio. Świadczy szeroki wachlarz usług od fotografii portretowej, produktowej po gotową stronę czy sklep internetowy. Realizacje są czytelne i estetyczne.

Kryteria oceny firm

Przeglądając ponad 27 tysięcy stron oznaczaliśmy te, które warto było później szczegółowo ocenić. Oznaczone strony oceniliśmy za:

1. Czytelność
Oceniliśmy stronę pod względem estetyki i czytelności oferty, która jest na nich prezentowana.
2. Responsywność i nowoczesność
Sprawdziliśmy zachowanie stron w urządzeniach mobilnych, a także oceniliśmy nowoczesność projektu.
3. Bezpieczeństwo
Zweryfikowaliśmy stosowanie się firmy do naszych zaleceń bezpieczeństwa, które przedstawiamy na szkoleniach i w dokumentacji.
4. Różnorodność
Oceniliśmy kreatywność firm za zrealizowane projekty. Strony ciekawsze pod względem modyfikacji i zastosowania różnych technologii były wyżej oceniane.

Na ocenę miały wpływ także:

1. Ilość wysoko ocenionych stron
Czym większa ilość ocenionych stron, tym lepsza punktacja. Dowodzi to, że firma od dłuższego czasu utrzymuje dobry poziom realizacji.
2. Doświadczenie i współpraca
Wyróżnione firmy istnieją na rynku od kilku lat i posiadają bogate doświadczenie. Oceniliśmy też jakość współpracy z nimi oraz wkład w rozwój naszych systemów.
Do góry