4 porady projektowe

Przygotowaliśmy wskazówki, które ułatwią Ci projektowanie stron internetowych opartych na systemie CMS.

Pomocne nazwy klas CSS w elemencie BODY

Zrzut ekranu kodu źródłowego

Wskazówka umożliwi Ci łatwiejsze dopasowanie wyglądu wybranej strony poprzez style CSS. W sytuacji gdy zawiera ona zdjęcia, listę podstron, stronę nadrzędną, cechy, itp. do elementu BODY dopisywać się będą odpowiednie nazwy klas CSS. Dzięki temu ustawisz odpowiedni wygląd w zależności od rodzaju wyświetlanych elementów.

Zapoznaj się z instrukcją »

Obsługa błędów 404

Zrzut ekranu błędu 404

Krótki poradnik na temat komunikatów informujących o nieistniejącym adresie. Dowiesz się o dwóch rodzajach informacji. Pierwsze generowane przez nasz system, a drugie przez serwer. Poznasz modyfikację, która umożliwi Ci ujednolicenie wyglądu komunikatu o błędzie 404.

Przejdź do poradnika »

Dodawanie prefixów i optymalizacja plików CSS

Czy zastanawiałeś się kiedyś jakie dodać prefixy, aby starsze przeglądarki wspierały nową funkcję CSS, której użyłeś w kodzie? Czy dbasz o optymalizację serwisu i wyniki w Google więc łączysz w jeden i minimalizujesz pliki CSS? Zobacz jak zautomatyzować te dwa procesy za pomocą narzędzia Gulp.

Dowiedz się więcej »

  • Zrzut ekranu zminimalizowanego pliku CSS z dodanymi automatycznie prefixami
  • Zrzut ekranu konsoli - automatyczna optymalizacja plików CSS
Webmaster

Projektujesz strony?

Poniższe wskazówki opracowaliśmy tylko dla naszych partnerów. Przygotowaliśmy ofertę współpracy i przywilejów dla webmasterów.

Zostań naszym partnerem » za darmo i zyskaj rabaty na nasze systemy oraz dostęp do dodatkowych zasobów.

Do góry