4 wskazówki do CMS

Poznaj przygotowane przez nas gotowe rozwiązania rozszerzające funkcjonalność systemu CMS.

Integracja biblioteki PHPMailer

Zrzut ekranu Quick.Cms.Ext

Przygotowaliśmy instrukcję integracji popularnej biblioteki PHPMailer » z naszym systemem CMS. Biblioteka PHPMailer umożliwia prostą obsługę wysyłania maili m.in. w formacie HTML, z załącznikami czy przy użyciu protokołu SMTP. W internecie znajduje się wiele przykładów rozbudowy i konfiguracji PHPMailera co będzie sporym ułatwieniem dla webmasterów.

Instrukcja integracji » jest dostępna tylko dla naszych partnerów.

Zapamiętanie zamknięcia komunikatów

Zrzut ekranu Quick.Cms.Ext - ustawienia komunikatu

Dodatek notices » umożliwia wyświetlanie komunikatów odwiedzającym stronę. Po kolejnym uruchomieniu przeglądarki wszystkie komunikaty pojawiają się ponownie. Udostępniona przez nas modyfikacja włączy zapamiętywanie przez przeglądarki, które komunikaty były już wyświetlone i zamknięte. Będziesz mógł zdecydować jak długo mają się nie pokazywać ponownie.

Przejdź do instrukcji ». Dostęp do niej posiadają wszyscy zalogowani użytkownicy.

Projektujesz strony?

Nowe wskazówki, a także wiele innych jest dostępnych tylko dla naszych partnerów. Przygotowaliśmy ofertę współpracy i przywilejów dla webmasterów. Zostań naszym partnerem » za darmo i zyskaj rabaty na nasze systemy oraz dostęp do dodatkowych zasobów.

Klonowanie danych podstrony do innych języków

Zrzut ekranu Quick.Cms.Ext

Opracowana przez nas modyfikacja świetnie sprawdzi się w stale rozwijanych i wielojęzycznych serwisach internetowych. W trakcie dodawania nowej podstrony możliwe będzie skopiowanie jej danych i zdjęć do pozostałych tłumaczeń. Po wprowadzeniu zmian opisanych w instrukcji czas potrzebny do wykonania aktualizacji strony powinien się znacznie skrócić.

Przejdź do instrukcji ». Dostępna jest tylko dla naszych partnerów.

Informacja na email klienta o zmianie statusu zamówienia

Zrzut ekranu Quick.Cms.Ext

Przygotowaliśmy rozszerzenie dodatku ordering » w postaci wskazówki dla Quick.Cms.Ext+. Po wprowadzeniu modyfikacji system będzie wysyłał do Twoich klientów informacje o zmianie statusu ich zamówień. Treści komunikatów będą bazowały na opracowanych przez Ciebie szablonach.

Instrukcja modyfikacji » dostępna jest tylko dla naszych partnerów.

Do góry