Drukowanie pustej strony

sleep-walker

No avatar

2008-03-24 15:25

Witam. Mam pewien problem. Najprawdopodobniej w jakiś sposób 'popsułem' opcję drukowania. Po kliknięciu na 'drukuj' drukuje się tylko pusta strona z tytułem na gorze i adresem na dole. Nie wazne czy drukuje przez przycisk na stronie czy przez opcje Drukuj w przegladarce. Sprawdzalem na 2 roznych komputerach.
Przesledzilem wszelkie moje zmiany w kodzie w poszukiwaniu jakiegos bledu, albo przez przypadek usunietego kodu, ale nic nie znalazłem... I jestem w kropce.
Czy ktos moze przypuszcza co moglem zrobic, ze taki efekt sie pojawil? Albo przynajmniej gdzie szukac przyczyny takiego zachowania...?

» Quick.Cart v2.x

merci

No avatar

2008-03-25 09:30

sleep-walker - przesledz dokladnie co masz ukryte do drukowanie, czy nie ukryles przez przypadek rowniez zawartosci strony. Kodu szukaj w pliku templates/default.css na dole pliku, fragment rozpoczyna sie od @media print. Tam poszukaj lini gdzie jest ustawione display:none;

sleep-walker

No avatar

2008-03-25 12:13

dzięki za odpowiedz, merci.
heh to nie powód kodu... wszystko z nim jest ok. to powód przeglądarki. pracuję na Operze, a przetestowałem na Firefoxie i IE i wszystko gra. Operka coś się kaszani. na tym drugim kompie też sprawdzałem na Operze...:/
ale najbardziej mnie zastanawia fakt, że na początku było dobrze... więc coś musiałem zmienić. coś co wpłynęło tylko na Operkę. i to ogólnie bo na tym drugim kompie też się wysypało..:/
heh...

Do góry
o nas | kontakt