możliwość zgłaszania produktów przez klientów

Robert1724

No avatar

2008-03-18 09:44

witam;
chciałbym stworzyć możliwość zgłaszania produktów, przez klientów, np:
1. klient wypełnia formularz zgłoszenia + zdjęcia
2. klient logouję się poprzez strefe rejestracji i dodaje swoje zgłoszenie + zdjęcia
3. klient loguję się i sam zamieszcza zgłoszony produkt + zdjęcia ...

czy któraś z powyższych jest możliwa ??

» Quick.Cart v3.x

merci

No avatar

2008-03-19 08:37

Robert1724 - najprosciej chyba bedzie to zrobic przez dodatek (niestety platny) admins, gdzie mozesz zakladac konta administratorom z roznymi prawami dostepu - opcja 3. z wymienionych przez Ciebie. Wiecej mozesz przeczytac na stronie: http://www.opensolution.org/os/templates/pl_Quick.Cart_features_2.2.html#AD
Pozdrawiam :)
(P.S. z tego co pamietam Merci od imienia Marcelina, a moze od czekoladek tez troche)

Robert1724

No avatar

2008-03-19 09:26

tutaj zadam jeszcze kilka pytań o mechanizm działania tego dodatku, jak to klient odczuje?
czy w ciągu jednego "podejścia" do mojej strony da rady wykonać sobie rejestracje i wprowadzić swoje proponowane produkty ? bo jeśli będzie musiał mieć moje specjalną asygnatę zgłoszenia, to nie dobrze...
warto było by stworzyć strefe logowania klienta do której mógłby wrzucać swoje propozycje (wypełnić formularz + dodać zdjęcia ), bez od razu widoczne listy produktów w sklepie, tak aby po weryfikacji przez nadrzędnego admina, mogły być wystawione do sprzedaży...

Robert1724

No avatar

2008-03-19 09:33

tutaj zadam jeszcze kilka pytań o mechanizm działania tego dodatku, jak to klient odczuje?
czy w ciągu jednego "podejścia" do mojej strony da rady wykonać sobie rejestracje i wprowadzić swoje proponowane produkty ? bo jeśli będzie musiał mieć moje specjalną asygnatę zgłoszenia, to nie dobrze...
warto było by stworzyć strefe logowania klienta do której mógłby wrzucać swoje propozycje (wypełnić formularz + dodać zdjęcia ), bez od razu widoczne listy produktów w sklepie, tak aby po weryfikacji przez nadrzędnego admina, mogły być wystawione do sprzedaży...

Do góry
o nas | kontakt