instalacja lastProduct_v0.4 = problem

Bonzo

No avatar

2008-02-19 16:17

Witam mam otóż taki problem że nie bardzo mi chce działać ten plugin :) pomózcie mi to zrobić poprawnie krok po pkroku bo wg instrukcji albo pojawia sie błąd i brak strony albo nic się nie zmienia

» Quick.Cart v2.x

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2008-02-20 08:01

Bonzo - jaki blad sie pojawia?

Bonzo

No avatar

2008-02-20 12:54

musiałem na chwile sklep wylączyć żeby pokazac ten błąd :) a random product działa dobrze więc nie wiem o co chodzi :) sklep jest tutaj www.fotoellite.pl

to jest ten błąd:
Warning: main(plugins/lastProduct/actions_client.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /home/bonzo/domains/fotoellite.pl/public_html/plugins/actions_client.php on line 4

Warning: main(plugins/lastProduct/actions_client.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /home/bonzo/domains/fotoellite.pl/public_html/plugins/actions_client.php on line 4

Fatal error: main() [function.require]: Failed opening required 'plugins/lastProduct/actions_client.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/bonzo/domains/fotoellite.pl/public_html/plugins/actions_client.php on line 4

Bonzo

No avatar

2008-02-20 12:56

zapomniałbym napisać a to pewnie tez ważna informacja że po dodaniu tego kodu do pliku plugins/actions_client.php własnie ten błąd powyższy sie pokazuje i nie ma strony jak go wykasuje strona wraca do normy

require DIR_PLUGINS.'lastProduct/actions_client.php';

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2008-02-21 07:23

Bonzo - wg mnie po prostu nie wgrales plikow z dodatku do katalogu plugins/lastProduct/

Bonzo

No avatar

2008-02-21 12:55

serdeczne dzięki :) jednak trzeba nieraz dostać prostą podpowiedź taka jak ta :) zgadza się brakowało pliku mojeprzeoczenie i wszystko już działa :)

Do góry
o nas | kontakt