LastProducts - problem z instalacja

~Gerard

No avatar

2006-06-10 11:30

Witam, potrzebuję Waszej pomocy bo nie daję rady z ''wtyczką'' LastProducts v0.1
(sklep v1.2, zainstalowany plugin menager). Podczas instalacji zgodnie z plikiem ''how to''
docieram do punktu 6...
step 6) edit file ''templates/content_more.tpl'', copy the lines below and paste to end of ''templates/content_more.tpl'' file....

i tu wszystko OK, jednak punk 7 mnie zatrzymał skutecznie :

step 7) create a new category of type content named ''last'', don't fill anything beside the name .

Pytanie brzmi GDZIE mam stworzyć nową kategorię ??? Z panelu administracyjnego/kategoria/dodaj nową ?? - przecierz tam się zrobi kolejna z produktami, coś ztym jest nie tak :(((. Pomózcie proszę, bo tego punktu nie rozumiem i nie mam pojęcia co dalej.

Gerard

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2006-06-10 12:08

Gerard - wydaje mi sie, ze masz po prostu zalozyc kategorie typu content/strony o nazwie last/nowości. Tam zapewne beda sie wyswietlaly produkty ostatnio dodane czyli najnowsze

~Gerard

No avatar

2006-06-10 13:28

Z panelu administracyjnego/kategoria/dodaj nową ??

Gerard

~Gerard

No avatar

2006-06-10 13:33

O! Faktycznie :) coś drgnęło :)) Dzięki ! Teraz tylko poszukam jak zmienić te obcojęzyczne nazwy na polskie... może jeszcze jakaś podpowiedź :) ?? Proszę.... :)

Gerard

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2006-06-10 16:19

Gerard - nie grzebalem w tej wtyczce ale mysle, ze wystarczy iz edytujesz pliki z tej wtyczki o rozszerzeniu *.tpl i wstawiles je do katalogu templates/

Do góry
o nas | kontakt