Zawansowane wyszukiwanie produktow

FairFaX

No avatar

2006-03-12 16:04

Witam.
Jak mozna zrealizowac zawansowane szukanie produktow w qc typu:
- wedlug cena od, do
- wedlug oznaczenie modelu
- wedlug producenta
- itp.
Sadze, ze jest na to kilka sposobow, ale interesuje mnie najprostrzy sposob, szczegolnie ze niejestem jeszcze zbyt biegly w php.
Najbardziej zalezy mi na wyszukiwaniu wedlug ceny od do, oraz danego produktu wedlug nazyw produktu.
Bylbym wdzieczny za jakies podpowiedzi.
Pozdrawiam.

FairFaX

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2006-03-13 06:25

faifax - wyszukiwanie po cenie i nazwie produktu juz jest zaimplementowane. gorzej z cena od do. filtrowanie wg producentow tez jest zrobione jako plugin dostepny w naszym sklepie.
jesli chodzi o cena od do to skontaktuj sie z nami i dogadamy sie napewno

FairFaX

No avatar

2006-03-13 20:23

treewood - masz na mysli plugina PricesListPro, ktory ma filtrowanie produktów wg szukanego słowa lub wybranej kategorii?
czy moze ProducersLight filtrowanie produktów wg wybranego producenta.
a jesli chodzi o wyszukiwanie wedlug ceny od do... to zaraz napisze i mam nadzieje, ze jakos mi pomozecie

FairFaX

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2006-03-14 10:45

FairFaX - mowie o ProducersLight, ktory ma mozliwosc filtrowania wg wybranego producenta. PricesListPro wyswietla jedynie wszystkie produkty jako cennik i nie ma mozliwosci filtrowania/wyszukiwania

FairFaX

No avatar

2006-03-15 20:12

treewood - nad tym pluginem sie jeszcze zastanowie, bo nie jest mi niezbedny, ale duzo wazniejsze jest sortowanie wedlug ceny od do...
Sadze ze wielu klientow jest zainteresowanych tego typu sposobem przeszukiwania produktow. Pisalem wiec do Was maila, ale jak narazie bez zadnej odpowiedzi. Mam nadzieje, ze chociaz napiszecie czy cos takiego da sie napisac.

FairFaX

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2006-03-15 20:56

FairFaX - wyslij jeszcze raz maila prosze bo widocznie nie dotarl :/

FairFaX

No avatar

2006-03-17 15:10

treewood - kolejny dzien mija (od 15-ego), od kiedy to wysalem do Was kolejnego maila, a tu cisza... niewiem czy macie jakies problemy z poczta czy niechcie odpisac?

FairFaX

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2006-03-17 16:14

FairFaX - skoro Cie prosze bys napisal maila drugi raz to przeciez logiczne, ze chcemy podjac sprawe. napisze do ciebie

FairFaX

No avatar

2006-03-18 14:08

treewood - niemiej mi zazle tego co napisalem, tylko zastanawia mnie fakt, ze nie odpisaliscie, bo troche to tak wygladalo, jakbys olal sprawe.
moze, macie jakies bledy i niedochodza do was maile.
Mam nadzieje, ze bedziesz potrafil mi pomoc.

FairFaX

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2006-03-18 15:14

FairFaX - odpisalem ci ... czy dostales ode mnie maila? wyslalem ci wczoraj odpowiedz 2006-03-17 17:45:40. bycmoze wp.pl nie przyjmuje maili z naszej domeny to mozliwe ... moze na inny adres napisac?

FairFaX

No avatar

2006-03-18 16:35

treewood - szczeze mowiac to troche mam juz dosc tego wp.pl, cos sie dzieje, ze albo maile niedochodza albo dochodza ze strasznym opoznieniem.
dostalem tylko jednego maila od Ciebie o godzinie 16:51 wczoraj (wyslany 16:16) i na niego odpowiedzialem, ale pozniej juz nic od Ciebie niedostalem.
Napisze do Ciebie zaraz z innego adresu, bo przeciez niebede go tak publicznie podawal, juz wystarczajaco duzo spamu dostaje.
I prosilbym Cie, zebys przeslal mi jeszcze raz odpowiedz z 17:45

FairFaX

Do góry
o nas | kontakt