0,3,1 a 1,1 -czy w ogóle warto ?

Adam

No avatar

2006-01-31 12:56

ściągnąłem sobie qc 1.1 ale pomimo wgrania moich poprawek do niego (menu kategorii i pod kategorii po lewej) nadal mi się dublują podkategorie !!!

kontakt
|---oferta
|---oferta1
|---oferta2
|---oferta3

|---oferta
|---oferta1
|---oferta2
|---oferta3

po co przechodzić na nową wersję skoro nadal mam te same problemy ! to fakt że kod został zoptymalizowany w nowej wersji ale jak chcę przestawić elementy to wszystko się sypie o wiele bardziej niż w starej 0,3,1 ! treewood odpowiedz dlaczego te podkategorie się dublują.
nie potrzebuję qcms skoro w przyszłości będzie tam sklep.

Adam

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2006-01-31 15:23

adam - oczywiscie, ze warto. dziwne dla mnie to troche pytanie ... gdybys byl troche bardziej zorientowany w temacie wiedzialbys, ze poprawionych bylo wiele bledow bedacych w qc 0.3.1 i przepraszam, ze nie wszystko dziala od razu tak jak Ty bys tego oczekiwal. a sypie sie dlatego, ze kod html jest inny i moze dla niektorych nie tak oczywisty. mam pytanie ... na coz tyle roznych tematow zwiazanych z ciagle jednym problemem ... zwlaszcza, ze dostaje od Ciebie dodatkowo jeszcze maile

Adam

No avatar

2006-02-01 11:07

nie mam nikomu za złe że qc się czasem wysypie :-)
bardzo doceniam waszą pomoc. nie posiadam aż takiej wiedzy aby bawić się qc1.1 dlatego nadal siedzę na 0,3,1 którą przekopałem od deski do deski.

odkryłem buga! po załadowaniu podkategorii do lewego menu kiedy dodam więcej niż jedną pod-podkategorię -menu się dubluje !

jeśli podkategoria ma tylko jedną podkategorię -wszystko działa jak trzeba... dziwne co nie ?

Adam

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2006-02-01 11:26

adam - to nie jest blad ... prowadzac z toba korespondencje mailowa i przesylajac mi przerobiony przez ciebie skrypt okazalo sie, ze edytowales nie ten plik co trzeba (o nim wogole ci nie pisalem nigdzie wiec nawet nie wiem jak na to wpadles) i wstawiles zmienna w zle miejsce.
widocznie wydawalo ci sie, ze to bedzie sensowne wyjscie ale jednak bylo zle gdyz czym wiecej kategorii tym wiecej dubli ...

Do góry
o nas | kontakt