Galeria zdjęć - wyświetlanie okna po powiększeniu

dariush

Avatar: dariush

2016-01-13 12:07

Witam,

Zastanawiam się nad zakupem licencji najnowszego Quick Cms Ext. Obmyślam plan jak ma wyglądać strona i zaczerpnąłem jeden pomysł z innego CMSa. O co chodzi ... Będę miał galerię składającą się z 50-100 zdjęć. Po kliknięciu w miniaturkę zdjęcie się powiększy a jakiś krótki opis tego zdjęcia można dać na dole (to jest standard w Quick'u) Ja chciałbym uzyskać taki efekt: Zdjęcie się powiększa do swoich rozmiarów a z lewej strony czy prawej (obojętnie) mam trochę białego, szarego (do wyboru) pola na szczegółowy opis zdjęcia, dane techniczne itp ... Coś na takiej zasadzie: http://tinyurl.com/hc6pydr

Czy coś takiego jest realne do wykonania ? Wszystko ma się odbywać w obrębie skryptu galerii jQuerry (mam nadzieje ze dobrze napisalem)

» Quick.Cms v6.x

Darek

szymaniukjerzy

Avatar: szymaniukjerzy

2016-01-13 18:09

A nie bierzesz pod uwagę, że na większości ekranów zdjęcia najlepiej prezentują się w poziomie.
Opis możesz zrobić pod zdjęciem. Mam tak w wielu przypadkach, gdzie opis jest bardzo długi i w niczym to nie przeszkadza. Wystarczy, że dobrze ostylujesz.

Pozdrawiam

dariush

Avatar: dariush

2016-01-13 20:17

Też mi się bardziej podobają zdjęcia w poziomie, ale w tym wypadu to nie wyjdzie ponieważ na zdjęciach będą fotografowane elementy do 4 metrów więc zdjęcia pionowe tutaj się lepiej sprawdzą.
Właśnie chce ominąć podpis na dole ponieważ tam mam ograniczone pole manewru, a z polu po lewej czy prawej spokojnie wypiszę całą specyfikację i będzie OK.

Chce to zrobić na Quick CMS Ext a nie CART Ext jako katalog produktów.

Pytanie tylko czy mój taki wymysł jest realny ?

Darek

szymaniukjerzy

Avatar: szymaniukjerzy

2016-01-13 20:55

Da się to zrobić. Odpowiednie style w sekcji Quick.Box dla #quick-box oraz #quick-box .description i po sprawie.

Pozdrawiam

Do góry
o nas | kontakt