Błąd w wyświetlaniu sklepu po instalacji dodatków

a4l

Avatar: a4l

2015-04-26 21:49

Witam. Problem dotyczy sklepu www.gpcosmetics.pl który bazuje na Quick.Cart v6.5. Po ręcznej (na 100% poprawnej) instalacji dodatku, powiedzmy... kuponu rabatowego, wydłuża się w dół o jakieś 600-700px górne menu które jest na białym tle. Jest to szablon webstyle003. Nic nie było modyfikowane, tylko podmieniona grafika i drobne poprawki ale żadnych większych zmian które mogłyby spowodować to co się dzieje.

Żeby było łatwiej, podaję linki do sklepu bez dodatku i z dodatkiem.
www.gpcosmetics.pl - tu działa sklep bez dodatku "kupon rabatowy",
www.gpcosmetics.pl/helpme/ - tu wrzuciłem kopię sklepu która zawiera zainstalowany dodatek oneVoucher.

Proszę o wskazówki co może być przyczyną..

» Quick.Cart v6.x

Grzegorz Pióro

a4l

Avatar: a4l

2015-04-27 07:31

Chciałbym dodać, że np. u mnie to wydłużone menu widać tylko w innych przeglądarkach niż Mozilla Firefox. Próbowałem w Chrome i IE - wyświetla się niepoprawnie. Firefox w porząsiu :)

Grzegorz Pióro

euphoria-art

Avatar: euphoria-art

2015-04-27 22:31

Spróbuj podmienić w http://www.gpcosmetics.pl/helpme/templates/webstyle003/style.css - #menu2 ul height:100%; na np. height:30px; i zobacz co się będzie działo.

a4l

Avatar: a4l

2015-04-28 17:36

Jak ręką odjął :) Dziękuję. Co prawda, w IE nadal coś jest nie tak, bo strona dziwnie się wyświetla, ale patrząc na statystyki w GA jakiś mało ważny odsetek potencjalnych klientów wchodzi przez IE do nas, więc to mało ważne :) Dzięki jeszcze raz!

Grzegorz Pióro

a4l

Avatar: a4l

2015-04-28 17:47

Pięknie zachowują się admini :) Pięknie! Wczoraj dodatek był dostępny dla quick.cart. Teraz już tylko dla quick.cart.ext :) W taki sposób daleko nie dojdą, gdyż 899,- to za dużo. 499,- było by znośne za tak mało funkcjonalny skrypt :)

Grzegorz Pióro

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2015-04-28 18:06

Quick.Cart.Ext jest mało funkcjonalny? Czego Ci w nim brakuje?
Dobrze popatrz za co płacisz:
http://opensolution.org/quick.cart_edycje,pl,9.html

simlution.org

marcin_k

Avatar: marcin_k

2015-04-28 18:21

o jaki dodatek chodzi? w innym temacie ktos tez sie oburzal, ze dodatek onediscont usunieto. w CMS 6 tez nie zrobili kilku dodatkow jak rozwijane menu. no ale to ich piaskownica i ich zasady

jak nie odpowiada, to sproboj z presta :)

openzibi

Avatar: openzibi

2015-04-28 18:33

Nie chcę być złośliwy ale dzięki tym "złym adminom" prowadzisz sklep internetowy, ZARABIASZ...

Zamiast dziękować to Ty przechodzisz w "tryb roszczeniowy"
Fragment z licencji dla wersji bezpłatnej:
"Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że Oprogramowanie jest bezpłatne i nie jest objęte żadną gwarancją, rękojmią ani pomocą techniczną."

899,00zł to dużo za wersję EXT? To jest mniej niż ZUS, to jest raptem 100 tuszów do rzęs z Twojego sklepu :)

"tak mało funkcjonalny skrypt " - daję głowę i kawałek palca że nie zapoznałeś się z wersją EXT

Presta? Nie słuchaj rady napisanej przez marcin_k. On Ci źle życzy ;)

StudioStrona.pl

a4l

Avatar: a4l

2015-04-28 21:15

do openzibi:

No dobra, masz rację, rozpędziłem się. Po prostu każdy dla swojego biznesu szuka rozwiązań najtańszych, lub najlepiej darmowych :) Oszczędza się na serwerach, na czym się da :) nawet domenę przeniosłem tam, gdzie płacę połowę mniej niż gdziekolwiek. Natomiast zaoszczędzone pieniądze powinienem wydać na q.c.ext - to wynika z moich bieżących "przemyśleń" :) Tym bardziej, że faktycznie zerknąłem na pozostałe dodatki które mógłbym mieć w sklepie, pomoc techniczną w pakiecie itp. długo by wymieniać.

A więc głowa i palec do ucięcia, bo nie zapoznałem się wcześniej z EXT :p

Co do Presty - O NIE! :) Testowałem już niemal wszystko - z bazami danych SQL i z płaskimi plikami, wychodzi na to, że przy krótszych opisach produktów, wystarczający jest QUICK.CART - nawet 4000 produktów takich jakie ja mam w sklepie :)

pozdrawiam i dzięki za - może nieświadome - ale uświadomienie że quick cart jest jednak funkcjonalny jak na swoją cenę, szybki. Zmieniam zdanie, pozytywnie

Grzegorz Pióro

Do góry
o nas | kontakt