Automatyczne usuniecie nieaktywnych produktów.

jahptb

Avatar: jahptb

2015-03-05 21:31

Witam,
mam pewien problem. Zalogowałem się dziś i zauważyłem ze wszystkie nieaktywne produkty zostały po prostu usunięte.
Czy jest to spowodowane może zaznaczoną opcją w konfiguracji "Usuwaj nieużywane pliki z serwera".

Bardzo proszę o pomoc bo nie wiem czy powinienem sie martwic bo miałem włamanie na stronę czy jednak to efekt konfiguracji w panelu admina.

Pozdrawiam,
Janusz

» Quick.Cart v6.x

Janusz0010

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2015-03-05 21:36

"Usuwaj nieużywane pliki z serwera" nie ma nic wspólnego z nieaktywnymi produktami. To dotyczy plików, czyli np. zdjęć.

simlution.org

MoverRen

Avatar: MoverRen

2015-03-05 23:14

As much as I know, in QC 6.x you can not create product and save it if it is not added to some page. What do you mean by INACTIVE. If you wish to save product for later, meaning not showing it on the page, you can add it to some page, and then put that page to Hidden pages menu.
So they are on the server, INACTIVE(invisible) but when you need them just add them to a page in some menu other than HIDDEN PAGES menu

Give back to comunity

jahptb

Avatar: jahptb

2015-03-06 15:11

Stworzyłem produkt. Sprzedawałem go jakiś czas ale chwilowo zabrakło mi go na magazynie więc odznaczyłem jego status. Wtedy produkt nie wyświetlał się ale był w panelu admina.
Dziś sprawdzam panel admina i nie widzę tego produktu. Ale zdjęcia po nim pozostały.


Pozdrawiam,
Janusz

Janusz

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2015-03-06 15:51

Jeśli opcję "Usuwaj nieużywane pliki z serwera" masz ustawioną na NIE to po usunięciu produktu jego pliki pozostaną.
Pytanie jakim cudem produkty same się usuwają :)
Może przy następnym logowaniu sprawdź "Ostatnie logowanie:" na pulpicie

simlution.org

Do góry
o nas | kontakt