cała czcionka wyświetla się na tłusto, dlaczego?

Łukasz28

Avatar: Łukasz28

2015-01-23 19:38

Witam, otwieram wątek tłustej czcionki, bo nie wiem co się stało, ale nagle wszystkie czcionki wyświetlają mi się na stronach i podstronach na tłusto, mimo, iż w panelu admin są ustawione normalnie (czyli zwykle mała część, max. 20%, jest wytłuszczona, a reszta tekstu normalnie). przyznaję, że wczoraj wieczorem trochę "majstrowałem" przy kodach - m.in. w config_pl.php, style.css - ale chodziło o zmiany w title i slogan, a nie o czcionkę...

czy wprowadzenie zmian w kodzie może mieć takie skutki dla czcionki? ktoś ma może pomyśł, gdzie w php albo css można coś zmajstrować przy czcionce?
dodam, że jestem słabo obeznany z programowaniem, więc mogłem coś zrobić nieświadomie

» Quick.Cms v6.x

łukasz28

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2015-01-23 20:01

>> czy wprowadzenie zmian w kodzie może mieć takie skutki dla czcionki?
Może mieć. Gdybyś podał adres strony to można by zerknąć, a tak to można jedynie napisać - przejrzyj zmiany, które wprowadziłeś, może masz gdzieś np. nie domknięty <strong> ?

Łukasz28

Avatar: Łukasz28

2015-01-23 20:49

strona to http://astron.timesign.eu/?astron

łukasz28

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2015-01-23 20:53

Np. cały <header id="head2"> masz w znaczniku <strong> i sporo innych bloków również.
Pozostaje Ci przejrzeć kod pod tym kątem..

Łukasz28

Avatar: Łukasz28

2015-01-23 20:54

selekcjoner - gratuluje!
trafiłeś w dziesiątkę za pierwszym razem. strona już działa, a wczoraj jak zmieniałem kod w config_pl.php to coś żle zrobiłem ze strongiem... teraz wycofałem stronga i tyle, działa :)

dziękuję za podpowiedź

łukasz28

Do góry
o nas | kontakt