New freeware plugin - simpleNews v0.1 for QC v4.x

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2011-02-18 13:53

We've created new freeware plugin to Quick.Cart v4.x. This plugin display pages as "news" sorted by id in left menu

You should know HTML and PHP basics to install this plugin.

Check out this plugin here:
http://opensolution.org/download,en,18.html?sDir=Quick.Cart/plugins

Good luck!

Cinek.ck

Avatar: Cinek.ck

2011-02-18 16:23

Nie działa u mnie zmiana pozycji strony po przypisaniu stron do "News", czyli niezależnie od tego jaki numer przydzielę stronie to ostatnio dodana strona jest na pierwszym miejscu. ( po przypisaniu do "News" ).

lordofhares.com

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2011-02-18 17:19

Cinek.ck - dokladnie wyraznie pisze ""news" sorted by id in left menu". Tak dzialaja te newsy. Od najnowszego do najstarszego wg parametru ID

Cinek.ck

Avatar: Cinek.ck

2011-02-18 17:26

Aaaa to tak to działa ;] ok.

lordofhares.com

zagros75

Avatar: zagros75

2011-03-21 19:55

Hello,
Any way to show products dedicated to the news pages?
Regards,
Zagros

Zagros

Makaron

Avatar: Makaron

2011-03-23 16:03

Unfortunately this plugin display pages sorted by IDs of these pages.

Mak-Web.pl - Quick.Cart & Quick.Cms templates

zagros75

Avatar: zagros75

2011-03-24 10:08

Ok Any idea how to also show the products?
where can I begin?
I tried listProducts() and thouth it only shows products dedicated to the news page.
It shows both the prod dedicated to the news page and all the other products depending which menu page user clicks.
Regards

Zagros

Tomek55

Avatar: Tomek55

2011-04-08 17:39

Hej

Chyba znalazłem problem w tym dodatku :

Otóż : Dodając do newsów produkty, po dodaniu kilku- kilkunastu produktów, baza przestaje zapisywać kolejny produkt. Nie wiem od czego to zależy ale, wygląda to tak jak gdyby nic nie można więcej dopisać do bazy. Na dodatek wtedy nie mogę wykasować zdjęć z wcześniej dodanych produktów. Dopiero wchodząc do panelu "produkty" tam mogę wykasować dany produkt.

Sprawdzałem to na różnych konfiguracjach całego sklepu, z edytorem FCK, bez edytora, z innymi dodatkami i bez.

Gdy zaś wykasujemy wszystkie produkty z Newsów można dodawać, produkty gdzie indziej.

Jeszcze jedna ciekawostka : w momencie "tego zatkania bazy" nawet chcąc zmienić cokolwiek na innej stronie, np. jakiś opis któtki, nic się nie zmienia, lub kilka razy wykasowało mi cały wpis ze strony. Od razu przy otwarciu w adminie danej strony są puste pola.

Czy w tym pluginie, są jakieś specjalne ograniczenia ? które uniemożliwiają dodawanie większej ilości produktów ?

Pozdrawiam
Tomek

marcincook

Avatar: marcincook

2011-04-08 18:29

SUGESTIA

Przydały by się DEMA tych nowych pluginów
pojawia się ich sporo i fajnie w końcu coś zaczęło się ruszać na OpenSolution
Aż miło tu się zagląda - nowe wersje Quicków, dużo nowych pluginów, Aktywność i pluginy od boboo

Have Fun

Wiele osób naklika się nainstaluje a potem okazuje się że opatrznie przeczytało
ze zrozumieniem po angielsku (np. ja) i potem patrzy ups to nie to:)

pavulon68

Avatar: pavulon68

2011-04-11 21:29

Witam, czy jest możliwość, aby ten plugin działał poprawnie w wersji QC 3.7?
Zainstalowałem wszystko, wydaje mi się, że ok a wywala mi komunikat:
Fatal error: Call to undefined method Pages::listSimpleNews() in xxxxxxx\templates\themes\default.php on line 12
Czy ja coś robię nie tak?, czy śmiga tylko w QC 4.0?

qc 3.7

azzir

Avatar: azzir

2011-04-11 22:18

marcincook - czy mogę Cię prosić o kontakt na priv? azzir@poczta.fm

azzir

ketrab_eu

Avatar: ketrab_eu

2011-06-02 08:47

czy jest możliwość wyświetlenia newsów nie w menu a w prawej kolumnie tylko na stronie głównej?

Pozdrawiam

Makaron

Avatar: Makaron

2011-06-03 13:01

Utworzyć oddzielny temat dla strony głównej i tylko w nim listować newsy. Wszystko do zrobienia przy użyciu instrukcji z dokumentacji technicznej (dodawanie dodatkowej kolumny, przygotowanie innego tematu dla podstrony): http://opensolution.org/Quick.Cart/docs/?id=tips

I helped? Like it: www.facebook.com/makwebpl

Back to top
about us | contact